Skip to main content
Online broker
Online beleggen
Educatie & inspiratie
Select platform

LYNX Beleggerspodcast | Aflevering 2: “Wint China de AI-race?”

Door Justin Blekemolen
07-11-2025
In deze podcast
Palantir Technologies
ISIN: US69608A1088
|
Ticker: PLTR -,-- %
|
Beurzen: --

--- USD
---% (1D)
1W ---
1M ---
1Y ---
To the Palantir Technologies aandeel

In deze aflevering duiken Justin en Peter in de geopolitieke én technologische strijd om AI. China lijkt de voorsprong te pakken dankzij goedkope energie, minder regelgeving en enorme investeringen in infrastructuur. Wat betekent dat voor beleggers?

We bespreken onder andere:

  • Waarom energie de brandstof – én beperking – van deze groei kan zijn
  • Hoe China de AI-race aanvoert
  • De cijfers van Palantir en Wolters Kluwer

Op Spotify beluisteren:

Op YouTube bekijken:

Stuur een bericht naar Justin Blekemolen
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Justin Blekemolen is sinds 2018 beleggingsspecialist bij LYNX en houdt zich al meer dan tien jaar bezig met de financiële markten en beleggerseducatie. Hij combineert een langetermijnvisie op beleggen met actieve handel wanneer de marktomstandigheden daarom vragen. Daarbij vormen fundamentele ontwikkelingen, risicomanagement en technische analyse samen de basis van zijn beleggingsbeslissingen.

Justin schrijft regelmatig over actuele ontwikkelingen op de beurs, marktanalyses en beleggingsstrategieën voor particuliere beleggers. Daarnaast is hij host van de wekelijkse LYNX Beleggerspodcast, waarin hij de belangrijkste marktontwikkelingen bespreekt en complexe onderwerpen op een toegankelijke manier uitlegt.

Naast zijn werkzaamheden bij LYNX is Justin een veelgevraagd spreker op beleggersevenementen, waaronder de IEX Beleggersdag. Daarnaast is hij maandelijks te gast bij BNR Beurs, waar hij zijn visie deelt op de financiële markten en actuele beursontwikkelingen. Eerder was hij werkzaam bij de Tostrams Groep en IEX.

Alle podcastafleveringen

-

You will be redirected to