Alle kwartaalcijfers op een rij

In het LYNX Kwartaalcijfers overzicht vindt u de publicatiedata van de kwartaalcijfers van alle grote beursgenoteerde bedrijven.

Hieronder ziet u wanneer de grootste en bekendste Europese en Amerikaanse bedrijven hun kwartaalcijfers bekendmaken. Naast de datum vindt u ook de verwachting en de actuele winst per aandeel per bedrijf. Via het kwartaalcijfer overzicht krijgt u snel antwoord op de vraag of de cijfers voldoen aan de verwachtingen van analisten.

Kwartaalcijfers Overzicht

BedrijfTickercodeConsensus EPSDatumTijdstip
Sea LimitedSE-$0.2904.03.202406:30
Global Ship Lease, Inc.GSL$2.3404.03.202408:00
Sohu.com Inc.SOHU-$0.4104.03.202400:00
Modiv IncMDV$0.3804.03.202407:00
GitLab Inc.GTLB$0.0804.03.202416:05
Paymentus Holdings, Inc. PAY$0.0504.03.202416:05
Semrush Holdings, Inc.SEMR$0.0304.03.202416:56
AeroVironment, IncAVAV$0.3204.03.202416:10
Eos Energy Enterprises, Inc. EOSE-$0.2204.03.202416:15
Science Applications International CorporationSAIC$1.4104.03.202416:10
Stitch Fix, Inc.SFIX-$0.2104.03.202416:05
Nektar TherapeuticsNKTR-$0.2004.03.202416:15
Ekso Bionics Holdings, IncEKSO-$0.1104.03.202416:05
ThredUp Inc.TDUP-$0.1304.03.202416:05
Akoya Biosciences IncAKYA-$0.2704.03.202416:00
Viant Technology Inc.DSP-$0.2004.03.202416:05
Crescent EnergyCRGY$0.2104.03.202416:20
Commercial Vehicle Group IncCVGI$0.1504.03.202416:15
Northwest Pipe CompanyNWPX$0.4204.03.202416:15
Stereotaxis Inc.STXS-$0.0604.03.202419:50
Stellus Capital Investment CorporationSCM$0.4604.03.202417:28
Target Corp.TGT$2.4105.03.202406:30
NIO Inc.NIO-$0.5105.03.202404:30
Cipher Mining IncCIFR-$0.0705.03.202407:00
Ferguson plcFERG$1.8505.03.202406:45
Compugen Ltd.CGEN$0.1005.03.202407:00
Vivid Seats Inc.SEAT$0.0405.03.202406:15
American Express Global Business TravelGBTG-$0.0605.03.202407:45
Angel Oak Mortgage, Inc. AOMR$0.1605.03.202407:00
Riskified Ltd.RSKD-$0.0505.03.202406:50
SmartRent, Inc.SMRT-$0.0305.03.202407:00
SOPHiA GENETICS, Inc.SOPH-$0.2505.03.202406:30
V2X, Inc.VVX$1.0705.03.202407:30
908 Devices Inc.MASS-$0.2705.03.202407:00
Broadwind Energy, Inc.BWEN$0.0405.03.202407:00
First Watch Restaurant Group IncFWRG$0.0405.03.202407:00
AxoGen, Inc.AXGN-$0.2005.03.202407:00
Ofs Capital CorpOFS$0.3905.03.202408:00
Myers Industries Inc.MYE$0.2605.03.202406:30
CECO Environmental Corp.CECO$0.2505.03.202407:00
L.B. Foster CompanyFSTR-$0.0305.03.202408:00
Ranger Energy Services, Inc.RNGR$0.3305.03.202406:45
Neuronetics, Inc.STIM-$0.2605.03.202407:30
2seventy bio, Inc.TSVT-$1.2205.03.202407:00
CrowdStrike, Inc.CRWD$0.8205.03.202416:05
ChargePoint Holdings, Inc.CHPT-$0.2005.03.202416:10
Ross Stores Inc.ROST$1.6305.03.202416:01
Nuvei CorporationNVEI$0.4505.03.202417:18
Nordstrom, Inc.JWN$0.9005.03.202416:05
Box, Inc.BOX$0.3805.03.202416:05
ODDITY Tech Ltd.ODD$0.0505.03.202416:05
HashiCorpHCP$0.0105.03.202416:05
Couchbase, Inc.BASE-$0.1405.03.202416:05
NewtekOne, Inc.NEWT$0.5805.03.202416:05
Aquestive Therapeutics, Inc.AQST-$0.0805.03.202416:37
Cerus CorporationCERS-$0.0105.03.202416:00
PlayAGS, Inc.AGS$0.0205.03.202416:15
Cadre Holdings, Inc.CDRE$0.1805.03.202416:15
LSB Industries IncLXU$0.0805.03.202416:10
Mayville Engineering Company, Inc.MEC$0.1405.03.202416:15
NeuroPace, Inc.NPCE-$0.3305.03.202416:03
BlackRock Capital Investment CorporationBKCC$0.1205.03.202416:02
Ooma, Inc.OOMA$0.1205.03.202416:15
Agiliti Inc.AGTI$0.1005.03.202416:05
ALLIENT INCALNT$0.3205.03.202416:41
Banco BBVA Argentina S.A.BBAR$0.0905.03.202417:17
Cricut IncCRCT$0.0705.03.202416:05
Franco-Nevada CorporationFNV$0.8005.03.202417:30
MeridianLink, Inc.MLNK-$0.1605.03.202416:05
Marinus Pharmaceuticals, Inc.MRNS-$0.6405.03.202416:01
Orthofix Medical Inc.OFIX-$0.6005.03.202416:07
Rigel Pharmaceuticals Inc.RIGL-$0.0305.03.202416:01
W&T Offshore Inc.WTI$0.0405.03.202417:04
American Public Education, IncAPEI$0.1405.03.202416:02
Inspirato IncorporatedISPO-$3.9705.03.202416:30
ParkOhio Holdings Corp.PKOH$0.5605.03.202416:10
Presto Automation Inc.PRST-$0.2205.03.202416:05
Abercrombie & Fitch Co.ANF$2.8106.03.202407:30
JD.com, Inc.JD$0.6406.03.202404:00
Foot Locker, Inc.FL$0.3406.03.202406:45
EVgo Inc.EVGO-$0.2206.03.202407:00
Campbell Soup Co.CPB$0.7706.03.202407:15
Trinity Capital Inc.TRIN$0.5506.03.202408:40
Genius Sports LimitedGENI-$0.0606.03.202407:00
United Natural Foods, Inc.UNFI$0.0106.03.202407:00
THOR Industries, Inc.THO$0.6906.03.202406:30
Xeris Biopharma Holdings, Inc.XERS-$0.0906.03.202407:00
Hippo Holdings IncHIPO-$2.0406.03.202407:05
REV Group, Inc.REVG$0.0106.03.202407:00
Companhia Siderurgica NacionalSID$0.1906.03.202400:00
VersaBankVBNK$0.3106.03.202407:00
Wave Life Sciences Ltd.WVE-$0.1906.03.202407:30
Adaptimmune Therapeutics plcADAP-$0.1206.03.202400:00
European Wax CenterEWCZ$0.0606.03.202406:00
Super GroupSGHC$0.0206.03.202407:30
Soho HouseSHCO-$0.0706.03.202407:30
Sotherly Hotels Inc.SOHO$0.0606.03.202406:30
Berry Petroleum CompanyBRY$0.2206.03.202407:00
Brainsway Ltd.BWAY-$0.0306.03.202407:30
Korn/Ferry InternationalKFY$0.9906.03.202406:45
Stronghold Digital Mining, Inc.SDIG-$1.2206.03.202408:00
Kamada Ltd.KMDA$0.0506.03.202407:00
Victoria's Secret & Co.VSCO$2.4606.03.202416:15
TriplePoint Venture Growth BDC Corp.TPVG$0.4806.03.202416:15
Rush Street Interactive, Inc.RSI-$0.0906.03.202416:15
Honest CompanyHNST-$0.0806.03.202416:15
Grupo Supervielle S.A.SUPV$0.1806.03.202416:20
Emergent BioSolutions IncEBS-$0.3306.03.202416:31
Infinera Corp.INFN$0.0306.03.202416:03
Vermilion Energy Inc.VET$0.5306.03.202417:00
Descartes Systems Group, Inc.DSGX$0.3006.03.202417:18
Intrepid Potash IncIPI$0.1106.03.202416:30
OneSpan Inc.OSPN-$0.0506.03.202416:01
Yext, Inc.YEXT$0.0706.03.202416:04
AudioEye, Inc.AEYE-$0.0406.03.202416:01
Kodiak Gas Services, Inc. KGS$0.2306.03.202416:15
Spire Corp.SPIR-$0.7706.03.202416:05
VSE Corp.VSEC$0.8506.03.202416:30
Whitestone REITWSR$0.2406.03.202416:15
Zymeworks Inc.ZYME-$0.3906.03.202416:05
ChromaDex CorpCDXC-$0.0306.03.202416:02
CompoSecure, Inc.CMPO$0.2206.03.202416:01
Airgain, Inc.AIRG-$0.2806.03.202416:15
Amplify Energy Corp.AMPY$0.2106.03.202416:05
BRC Inc.BRCC-$0.0106.03.202416:15
Lulus Fashion Lounge Holdings IncLVLU-$0.1006.03.202416:05
MDxHealth SAMDXH-$0.2806.03.202416:00
Hudson Technologies Inc.HDSN$0.0606.03.202416:05
NeoGames S.A.NGMS$0.0106.03.202416:15
Culp, Inc.CULP-$0.1606.03.202416:15
Enhabit Home Health & HospiceEHAB$0.0206.03.202416:11
Finance of America Companies Inc.FOA-$0.0906.03.202416:05
GEN RSTRNT GRPGENK$0.0606.03.202416:05
GeoPark LimitedGPRK$0.6406.03.202418:17
Global Water Resources, Inc.GWRS$0.0506.03.202420:00
Hamilton Insurance Group, Ltd.HG$0.5706.03.202416:15
HighPeak Energy, Inc.HPK$0.5706.03.202416:02
OrthoPediatrics Corp.KIDS-$0.2806.03.202416:05
KLX Energy Services Holdings, Inc.KLXE-$0.2006.03.202416:15
OTC Markets Group Inc.OTCM$0.6506.03.202417:00
Riley Exploration Permian, Inc. REPX$1.6106.03.202417:20
comScore IncSCOR$0.8006.03.202416:10
SilverCrest Metals Inc.SILV$0.1506.03.202417:37
TDCX Inc.TDCX$0.1406.03.202417:16
Kroger Co.KR$1.1307.03.202408:00
Burlington Stores IncBURL$3.2707.03.202406:45
Big Lots Inc.BIG-$0.0607.03.202407:00
American Eagle Outfitters, Inc.AEO$0.5007.03.202408:00
BJ's Wholesale Club, Inc.BJ$1.0607.03.202406:45
Bilibili Inc.BILI-$0.2207.03.202405:00
Ciena CorporationCIEN$0.4707.03.202407:00
Paysafe Group Holdings LimitedPSFE$0.5007.03.202406:55
ABM Industries, Inc.ABM$0.7207.03.202406:58
Bitfarms Ltd.BITF-$0.0407.03.202407:00
Vital FarmsVITL$0.1207.03.202407:20
FuelCell Energy, Inc.FCEL-$0.0707.03.202407:30
Stratasys Ltd.SSYS$0.0207.03.202407:30
Real Brokerage Inc.REAX-$0.0407.03.202407:30
Saga Communications Inc.SGA$0.3107.03.202409:00
CI&T Inc.CINT$0.0607.03.202407:13
MoneyLion IncML-$0.5907.03.202407:30
Toro CompanyTTC$0.6607.03.202408:30
AemetisAMTX-$0.3507.03.202408:00
Duluth Holdings Inc.DLTH$0.2707.03.202405:45
EyePoint Pharmaceuticals, Inc.EYPT-$0.6007.03.202407:00
Full Truck Alliance Co. Ltd.YMM$0.0807.03.202404:00
AFC Gamma, Inc. AFCG$0.4907.03.202408:30
Alimera Sciences IncALIM$0.0207.03.202407:00
Altisource Portfolio Solutions SAASPS-$0.3807.03.202407:02
Optinose, Inc.OPTN-$0.1007.03.202407:00
CPI Card Group Inc.PMTS$0.3007.03.202407:00
Arhaus, Inc.ARHS$0.1607.03.202406:30
Distribution Solutions Group IncDSGR$0.1407.03.202407:30
Harvard Bioscience Inc.HBIO$0.0307.03.202407:00
Methode Electronics, Inc.MEI$0.0707.03.202407:00
QuantaSing Group LimitedQSG$0.1107.03.202405:00
Stevanato Group S.p.A.STVN$0.2007.03.202406:30
Broadcom Inc.AVGO$9.4007.03.202416:15
Costco Wholesale Corp.COST$3.6007.03.202416:15
Marvell Technology Group Ltd.MRVL$0.4607.03.202416:05
MongoDB, Inc.MDB$0.4707.03.202416:05
DocuSignDOCU$0.6407.03.202416:05
BigBear.aiBBAI-$0.0707.03.202416:41
Samsara Inc.IOT$0.0307.03.202416:10
Gap, Inc.GPS$0.2007.03.202416:15
Petroleo Brasileiro SA PetrobrasPBR$1.1107.03.202419:05
Runway Growth Finance CorpRWAY$0.4907.03.202416:05
Evolus, Inc.EOLS-$0.1507.03.202416:16
Guidewire Software, Inc.GWRE$0.2307.03.202416:15
Arcturus TherapeuticsARCT-$1.6907.03.202416:01
Funko, Inc.FNKO-$0.0407.03.202416:06
Domo, Inc.DOMO-$0.0507.03.202416:05
OppFi Inc.OPFI$0.0707.03.202416:05
Concrete Pumping Holdings, Inc.BBCP$0.0307.03.202416:05
Lavoro LtdLVRO$0.1207.03.202416:31
Porch Group, Inc.PRCH-$0.1907.03.202416:01
El Pollo Loco Holdings Inc.LOCO$0.1607.03.202416:06
Owlet, Inc.OWLT-$0.0407.03.202416:05
Rubicon Technologies, Inc.RBT-$0.5207.03.202416:10
Ring Energy IncREI$0.1407.03.202416:45
AerSale CorporationASLE$0.4007.03.202416:05
Savers Value Village, Inc.SVV$0.1207.03.202416:05
a.k.a. Brands Holding Corp.AKA-$0.4607.03.202416:05
American Outdoor Brands, Inc.AOUT$0.0507.03.202416:05
MacroGenics, Inc.MGNX-$0.2607.03.202416:01
Duckhorn Portfolio, Inc.NAPA$0.1707.03.202416:05
Traeger, Inc.COOK-$0.0807.03.202416:05
Custom Truck One Source, Inc. CTOS$0.1107.03.202416:15
HCI Group, Inc.HCI$1.4107.03.202416:15
Potbelly CorporationPBPB$0.0207.03.202416:05
Velocity Financial, Inc.VEL$0.3607.03.202416:15
Clarus CorporationCLAR$0.0507.03.202416:05
Ero Copper Corp.ERO$0.2307.03.202417:01
Gevo IncGEVO-$0.0507.03.202416:20
Information Services Group IncIII$0.0607.03.202416:15
Joint Corp.JYNT$0.0307.03.202416:05
Limoneira CompanyLMNR-$0.3907.03.202416:05
Markforged Holding CorporationMKFG-$0.0707.03.202416:30
Noodles & CompanyNDLS-$0.0107.03.202416:05
Quanex Building Products CorporationNX$0.1207.03.202416:15
CarParts.com, Inc.PRTS-$0.1007.03.202416:01
Sight Sciences, Inc.SGHT-$0.3507.03.202416:05
Snap One Holdings Corp.SNPO$0.0507.03.202416:05
Willdan Group Inc.WLDN$0.2707.03.202416:10
Americas CarMart IncCRMT-$1.1008.03.202408:00
Algonquin Power & Utilities Corp.AQN$0.1408.03.202406:44
Genesco Inc.GCO$3.0408.03.202406:50
Nine Energy Service, Inc.NINE-$0.3508.03.202406:30
Silvercrest Asset Management Group Inc.SAMG$0.2908.03.202417:40
BedrijfDatumEPSExpected EPSAfwijkingOmzet
Booking Holdings01.05.2024--12.66
Royal Dutch Shell02.05.2024--1.79
Palantir06.05.2024--0.0773
Deutsche Post07.05.2024--0.6922
UBS Group07.05.2024--0.31
BMW08.05.2024--4.39
Walt Disney08.05.2024--1.06
Anheuser Busch08.05.2024--0.7286
Linde10.05.2024--3.41
BlackRock11.04.2024--9.1
Delta Airlines11.04.2024--0.3794
JPMorgan12.04.2024--4.28
Cisco14.02.20240.870.843.45%12.8 Mrd
Adobe14.03.2024--4.38
Bayer AG14.05.2024--2.82
Tencent15.05.2024--4.67
Bank of America16.04.2024--0.7796
Johnson & Johnson16.04.2024--2.63
Siemens16.05.2024--2.42
JD.com16.05.2024--5.11
LVMH17.04.2024----
Tesla17.04.2024--0.6708
Danaher18.04.2024--1.71
Proctor & Gamble18.04.2024--1.42
L'Oreal18.04.2024----
Walmart20.02.20241.81.648.89%173.4 Mrd
Home Depot20.02.20242.822.771.77%34.8 Mrd
NVIDIA21.02.20245.164.6110.66%22.1 Mrd
Intuit22.02.20242.632.312.55%3.4 Mrd
Verizon22.04.2024--1.12
SAP22.04.2024--1.08
Chipotle Mexican Grill23.04.2024--11.44
Philip Morris International23.04.2024--1.42
Novartis23.04.2024--1.67
Nextera Energy23.04.2024--0.7424
Visa23.04.2024--2.44
Alphabet23.04.2024--1.51
Coca Cola23.04.2024--0.6983
Texas Instruments23.04.2024--1.07
Microsoft23.04.2024--2.81
Boeing24.04.2024---0.5767
Facebook24.04.2024--4.24
Air Liquide24.04.2024----
Iberdrola24.04.2024----
Alibaba24.05.2024--11.29
Pinduoduo24.05.2024--7.7
BNP Paribas25.04.2024--1.95
Deutsche Bank25.04.2024--0.6954
Merck & Company25.04.2024--2.05
McDonald's25.04.2024--2.73
Caterpillar25.04.2024--5.14
Sanofi25.04.2024--1.76
Amazon25.04.2024--0.8271
Apple25.04.2024--1.52
Intel25.04.2024--0.1505
T-Mobile US25.04.2024--1.98
BASF25.04.2024--1.15
Schneider Electric25.04.2024----
Starbucks25.04.2024--0.8195
Zoom Video Communications26.02.20241.421.1419.72%1.15 Mrd
Safran26.04.2024----
Chevron26.04.2024--2.98
Salesforce.com28.02.20242.292.270.87%9.29 Mrd
Danone29.05.2024----
Adidas30.04.2024--0.2667
Banco Santander30.04.2024--0.1829
Daimler30.04.2024--3
Volkswagen30.04.2024--8.47
Advanced Micro Devices30.04.2024--0.6058
BedrijfDatumEPSExpected EPSAfwijkingOmzet
Home Depot14.05.2024--3.6
Cisco15.05.2024--0.8556
Walmart16.05.2024--1.57
Intuit21.05.2024--9.7
Zoom Video Communications21.05.2024--1.14
NVIDIA22.05.2024--5.02
Salesforce.com28.05.2024--2.2
BedrijfDatumEPSExpected EPSAfwijkingOmzet
No data yet
BedrijfDatumEPSExpected EPSAfwijkingOmzet
No data yet

Wat zijn kwartaalcijfers?

Beursgenoteerde bedrijven zijn verplicht hun aandeelhouders elk kwartaal te informeren over de financiële resultaten van het bedrijf door de zogenaamde kwartaalcijfers te publiceren. Bedrijven delen hierbij hun balans, winst- en verliesrekening en het kasstroomoverzicht.

Zoals de naam al doet vermoeden, hebben de cijfers altijd betrekking op een periode van drie maanden, waarbij het boekjaar niet hoeft samen te vallen met het kalenderjaar. De publicatie van kwartaalcijfers door beursgenoteerde ondernemingen is altijd van belang voor aandeelhouders, omdat de aankondiging kan leiden tot grote schommelingen in de beurskoersen. Om extreme koersfluctuaties tijdens de reguliere handelsuren te voorkomen, worden kwartaalcijfers meestal gepubliceerd voor of na de start van de reguliere openingsstijden.

Jaarcijfers versus kwartaalcijfers

Jaarcijfers zijn de belangrijkste financiële resultaten van een bedrijf. Ze gaan over het voorgaande kalenderjaar. Hierbij gaat de meeste aandacht uit naar de winst- & omzetgroei en de free cashflow. De publicatie van de jaarcijfers door beursgenoteerde bedrijven zijn interessant voor beleggers, aangezien dit voor grote koersschommelingen van het aandeel kan zorgen.

Publicatiedata van de cijfers van de onderneming

Vanwege de reeds genoemde invloed op de koers van een aandeel is het belangrijk om niet alleen de dag van publicatie, maar ook het exacte tijdstip te kennen. Koersschommelingen tijdens de bekendmaking van de cijfers bieden namelijk ook kansen voor beleggers.

Beleggers kunnen namelijk inspelen op deze schommelingen door voor- en nabeurs te handelen. De kwartaalcijfers geven belangrijke informatie over een bedrijf en beschrijven onder andere hoeveel het bedrijf in het afgelopen kwartaal heeft verdiend en uitgegeven. Daarnaast bevatten de kwartaalrapportages ook winstprognoses voor het komende kwartaal. De cijfers van de onderneming kunnen dus worden gebruikt om beleggingsbeslissingen te nemen, oftewel aan de hand van deze cijfers kunt u beslissen de aandelen te kopen of verkopen.