Alle kwartaalcijfers op een rij

In het LYNX Kwartaalcijfers overzicht vindt u de publicatiedata van de kwartaalcijfers van alle grote beursgenoteerde bedrijven.

Hieronder ziet u wanneer de grootste en bekendste Europese en Amerikaanse bedrijven hun kwartaalcijfers bekendmaken. Naast de datum vindt u ook de verwachting en de actuele winst per aandeel per bedrijf. Via het kwartaalcijfer overzicht krijgt u snel antwoord op de vraag of de cijfers voldoen aan de verwachtingen van analisten.

Kwartaalcijfers Overzicht

BedrijfTickercodeConsensus EPSDatumTijdstip
Lennar Corp.LEN$3.2017.06.202416:30
La-Z-Boy, Inc.LZB$0.6817.06.202416:15
Americas CarMart IncCRMT$0.0618.06.202408:00
CognyteCGNT-$0.1118.06.202407:00
Patterson Companies IncPDCO$0.8318.06.202407:00
KB HomeKBH$1.7818.06.202416:10
Steelcase, Inc.SCS$0.1019.06.202416:05
Accenture Ltd.ACN$3.1420.06.202406:39
Aurora Cannabis IncACB-$0.1820.06.202407:00
Kroger Co.KR$1.3320.06.202408:00
Darden Restaurants, Inc.DRI$2.6220.06.202407:00
Jabil Inc.JBL$1.8520.06.202407:45
Winnebago Industries, Inc.WGO$1.3020.06.202407:00
Tsakos Energy Navigation Ltd.TNP$2.0220.06.202411:00
GMS Inc.GMS$2.0420.06.202406:00
Commercial Metals CompanyCMC$1.0020.06.202406:45
Algoma Steel Group IncASTL-$0.0120.06.202417:30
CarMax, Inc.KMX$1.0221.06.202406:50
FactSet Research Systems, Inc.FDS$3.9121.06.202407:00
BedrijfDatumEPSExpected EPSAfwijkingOmzet
Qualcomm01.05.20242.442.324.92%9.39 Mrd
AXA02.05.2024----33.97 Mrd
ING02.05.20240.480.419212.67%5.58 Mrd
Royal Dutch Shell02.05.20241.21.9461.67%74.7 Mrd
Block02.05.20240.850.7215.29%5.96 Mrd
Apple02.05.20241.531.51.96%90.8 Mrd
Amgen02.05.20243.963.891.77%7.45 Mrd
Booking Holdings02.05.202420.3914.0930.90%4.4 Mrd
Palantir06.05.20240.080.08634 Mio
Amadeus07.05.20240.740.72881.51%1.5 Mrd
BP07.05.20240.971.014.12%48.88 Mrd
UBS Group07.05.20240.520.239853.88%11.96 Mrd
Walt Disney07.05.20241.211.19.09%22.08 Mrd
BMW08.05.20244.424.253.85%36.61 Mrd
Enel09.05.20240.190.17388.53%19.43 Mrd
Delta Airlines10.04.20240.450.3424.44%12.6 Mrd
BlackRock12.04.20249.819.344.79%4.73 Mrd
JPMorgan12.04.20244.634.199.50%42.5 Mrd
Inditex13.03.20240.410.41060.15%10.34 Mrd
Cisco14.02.20240.870.843.45%12.8 Mrd
Adobe14.03.20244.484.382.23%5.18 Mrd
Alibaba14.05.202410.1410.271.28%221.87 Mrd
Tencent14.05.20245.264.4914.64%159.5 Mrd
Goldman Sachs15.04.202411.588.7424.53%14.21 Mrd
Allianz15.05.20246.425.7210.90%48.4 Mrd
Bank of America16.04.20240.830.768.43%25.8 Mrd
Deutsche Telekom16.05.20240.450.366418.58%27.94 Mrd
ASML17.04.20243.313.154.83%5.63 Mrd
EssilorLuxottica18.04.2024----6.34 Mrd
Danone18.04.2024----6.79 Mrd
Netflix18.04.20245.284.5114.58%9.37 Mrd
Proctor & Gamble19.04.20241.521.417.24%20.2 Mrd
Walmart20.02.20241.81.648.89%173.4 Mrd
Home Depot20.02.20242.822.771.77%34.8 Mrd
NVIDIA21.02.20245.164.6110.66%22.1 Mrd
Nike21.03.20240.980.7622.45%12.43 Mrd
Intuit22.02.20242.632.312.55%3.4 Mrd
Verizon22.04.20241.151.122.61%33 Mrd
SAP22.04.20240.810.984621.56%8.04 Mrd
Philip Morris International23.04.20241.51.416.00%8.79 Mrd
Danaher23.04.20241.921.7210.42%5.8 Mrd
Nextera Energy23.04.20240.910.7517.58%5.73 Mrd
Tesla23.04.20240.450.498.89%21.3 Mrd
Texas Instruments23.04.20241.11.072.73%3.66 Mrd
Kering23.04.2024----4.5 Mrd
Deutsche Börse AG24.04.20242.892.658.30%1.45 Mrd
Chipotle Mexican Grill24.04.202413.3711.6512.86%2.7 Mrd
Deutsche Bank24.04.20240.690.64446.61%7.78 Mrd
IBM24.04.20241.681.585.95%14.46 Mrd
Facebook24.04.20244.714.328.28%36.46 Mrd
Air Liquide24.04.20243.073.076.65 Mrd
Iberdrola24.04.20240.4210.237543.59%12.68 Mrd
Adyen25.04.202412.1511.832.63%
BNP Paribas25.04.20242.511.9721.51%12.48 Mrd
Vinci25.04.2024----15.7 Mrd
Alphabet25.04.20241.891.5120.11%80.54 Mrd
Merck & Company25.04.20242.071.936.76%15.8 Mrd
Sanofi25.04.20241.781.732.81%11.12 Mrd
Intel25.04.20240.180.137323.72%12.72 Mrd
Comcast25.04.20241.040.994.81%30.06 Mrd
T-Mobile US25.04.202421.876.50%19.6 Mrd
BASF25.04.20241.681.651.79%17.6 Mrd
Microsoft25.04.20242.942.824.08%61.86 Mrd
Airbus25.04.20240.590.59070.12%12.83 Mrd
Zoom Video Communications26.02.20241.421.1419.72%1.15 Mrd
Safran26.04.2024----6.28 Mrd
Chevron26.04.20242.932.961.02%48.72 Mrd
Total26.04.20242.142.073.27%51.88 Mrd
Salesforce.com28.02.20242.292.270.87%9.29 Mrd
Daimler28.04.20242.862.638.04%35.87 Mrd
Volkswagen29.04.20246.496.936.78%75.46 Mrd
Adidas30.04.20240.961.1216.67%5.46 Mrd
HSBC30.04.20240.341.63379.41%20.8 Mrd
Coca Cola30.04.20240.720.72.78%11.3 Mrd
Amazon30.04.20240.980.8414.29%143.31 Mrd
Advanced Micro Devices30.04.20240.620.625.5 Mrd
3M30.04.20242.392.112.13%7.72 Mrd
BedrijfDatumEPSExpected EPSAfwijkingOmzet
BMW01.08.2024--4.41
ING01.08.2024--0.5099
Royal Dutch Shell01.08.2024--1.87
Block01.08.2024--0.8446
Volkswagen01.08.2024--7.14
AXA02.08.2024--1.75
Palantir05.08.2024--0.0805
Walt Disney06.08.2024--1.19
Deutsche Telekom08.08.2024--0.444
Allianz08.08.2024--6.08
Delta Airlines11.07.2024--2.37
JPMorgan12.07.2024--4.15
Adobe13.06.20244.484.392.01%5.31 Mrd
Home Depot14.05.20243.633.60.83%36.42 Mrd
Tencent14.08.2024--5.04
Cisco15.05.20240.880.835.68%12.7 Mrd
Goldman Sachs15.07.2024--8.85
Adyen15.08.2024--13.25
Walmart16.05.20240.60.5115.00%161.5 Mrd
Bank of America16.07.2024--0.8118
Tesla17.07.2024--0.5957
Netflix17.07.2024--4.74
ASML17.07.2024--3.99
Danaher18.07.2024--1.59
BlackRock19.07.2024--9.93
Zoom Video Communications20.05.20241.351.1911.85%1.14 Mrd
NVIDIA22.05.20246.125.598.66%26.04 Mrd
Verizon22.07.2024--1.16
SAP22.07.2024--1.09
Alibaba22.08.2024--14.8
Intuit23.05.20249.889.385.06%6.74 Mrd
Philip Morris International23.07.2024--1.57
Alphabet23.07.2024--1.83
Coca Cola23.07.2024--0.8047
Comcast23.07.2024--1.13
Texas Instruments23.07.2024--1.15
Microsoft23.07.2024--2.93
3M23.07.2024--1.67
BNP Paribas24.07.2024--2.47
Deutsche Börse AG24.07.2024--2.66
Chipotle Mexican Grill24.07.2024--15.61
Deutsche Bank24.07.2024--0.5798
IBM24.07.2024--2.18
Apple24.07.2024--1.33
Facebook24.07.2024--4.69
Qualcomm24.07.2024--2.25
Kering24.07.2024--11.4
Iberdrola24.07.2024--0.1807
EssilorLuxottica25.07.2024--3.80
Vinci25.07.2024--3.61
Danone25.07.2024--2.32
Nextera Energy25.07.2024--0.9196
McDonald's25.07.2024--3.1
Linde25.07.2024--3.52
Sanofi25.07.2024--1.57
Amazon25.07.2024--1.02
Intel25.07.2024--0.112
Total25.07.2024--2.26
Enel25.07.2024--0.1676
Amadeus26.07.2024--0.7664
Chevron26.07.2024--3.32
BASF26.07.2024--0.9304
Daimler26.07.2024--2.99
Air Liquide26.07.2024--2.71
Nike27.06.2024--0.8489
Salesforce.com29.05.20242.442.372.87%9.13 Mrd
BP30.07.2024--1.16
Proctor & Gamble30.07.2024--1.37
Merck & Company30.07.2024--2.14
Airbus30.07.2024--1.63
Advanced Micro Devices30.07.2024--0.6797
Adidas31.07.2024--0.6613
Safran31.07.2024--3.80
UBS Group31.07.2024--0.2467
HSBC31.07.2024--1.48
T-Mobile US31.07.2024--2.29
Booking Holdings31.07.2024--38.71
BedrijfDatumEPSExpected EPSAfwijkingOmzet
Inditex11.09.2024--0.4572
Adobe12.09.2024--4.47
Home Depot13.08.2024--4.58
Cisco14.08.2024--0.848
Walmart15.08.2024--0.6451
NVIDIA15.08.2024--0.6382
Zoom Video Communications20.08.2024--1.24
Salesforce.com21.08.2024--2.36
Nike24.09.2024--0.882
BedrijfDatumEPSExpected EPSAfwijkingOmzet
No data yet

Wat zijn kwartaalcijfers?

Beursgenoteerde bedrijven zijn verplicht hun aandeelhouders elk kwartaal te informeren over de financiële resultaten van het bedrijf door de zogenaamde kwartaalcijfers te publiceren. Bedrijven delen hierbij hun balans, winst- en verliesrekening en het kasstroomoverzicht.

Zoals de naam al doet vermoeden, hebben de cijfers altijd betrekking op een periode van drie maanden, waarbij het boekjaar niet hoeft samen te vallen met het kalenderjaar. De publicatie van kwartaalcijfers door beursgenoteerde ondernemingen is altijd van belang voor aandeelhouders, omdat de aankondiging kan leiden tot grote schommelingen in de beurskoersen. Om extreme koersfluctuaties tijdens de reguliere handelsuren te voorkomen, worden kwartaalcijfers meestal gepubliceerd voor of na de start van de reguliere openingsstijden.

Jaarcijfers versus kwartaalcijfers

Jaarcijfers zijn de belangrijkste financiële resultaten van een bedrijf. Ze gaan over het voorgaande kalenderjaar. Hierbij gaat de meeste aandacht uit naar de winst- & omzetgroei en de free cashflow. De publicatie van de jaarcijfers door beursgenoteerde bedrijven zijn interessant voor beleggers, aangezien dit voor grote koersschommelingen van het aandeel kan zorgen.

Publicatiedata van de cijfers van de onderneming

Vanwege de reeds genoemde invloed op de koers van een aandeel is het belangrijk om niet alleen de dag van publicatie, maar ook het exacte tijdstip te kennen. Koersschommelingen tijdens de bekendmaking van de cijfers bieden namelijk ook kansen voor beleggers.

Beleggers kunnen namelijk inspelen op deze schommelingen door voor- en nabeurs te handelen. De kwartaalcijfers geven belangrijke informatie over een bedrijf en beschrijven onder andere hoeveel het bedrijf in het afgelopen kwartaal heeft verdiend en uitgegeven. Daarnaast bevatten de kwartaalrapportages ook winstprognoses voor het komende kwartaal. De cijfers van de onderneming kunnen dus worden gebruikt om beleggingsbeslissingen te nemen, oftewel aan de hand van deze cijfers kunt u beslissen de aandelen te kopen of verkopen.