In deze aflevering van de LYNX Beleggerspodcast kijken we naar een opvallend sterke start van het beursjaar, met Europa voorop en de AEX boven de 1.000 punten. We bespreken het getal van de week, de breder gedragen marktstijging, de opleving in de halfgeleidersector en de impact van AI-investeringen op bedrijven als ASML, BESI en TSMC.
Daarnaast duiken we in de geopolitieke onrust rond Trump, de Fed, Venezuela, Iran en Groenland, en waarom de markten daar opvallend kalm op reageren. Ook lichten we twee aandelen uit – Volkswagen en Novo Nordisk – en bespreken we de vraag: beleg je mee met de massa of juist contrair? Tot slot behandelen we klantengedrag, aankomende kwartaalcijfers en sluiten we af met een beurswijsheid.
LYNX Beleggerspodcast | Aflevering 7: AEX door de 1000 punten!
16-01-2026 | 17:38 uur
In deze podcast
Geldigheidsduur
6 maanden
Deze podcast is voor het eerst geproduceerd op 15-01-2026 om 11:00 uur. We zijn niet van plan deze podcast te updaten, maar we kunnen wel analyses over hetzelfde aandeel publiceren.