Dividenduitkering aandelen

Mis nooit meer de dividenduitkering van uw favoriete aandeel

U wilt weten wanneer welk bedrijf dividend uitkeert en hoeveel dit dividend bedraagt?

Hieronder ziet u wanneer de Nederlandse aandelen ex dividend gaan en hoeveel dit dividend bedraagt. Naast de ex-dividenddatum vindt u ook de datum van de betaalbaarstelling, het dividendrendement en ziet u hoeveel dividend per bedrijf wordt uitgekeerd

Bent u op zoek naar de dividenduitkering van een specifiek aandeel? Bijvoorbeeld het aandeel Uniliver of Shell? Voer in de zoekbalk uw specifieke aandeel in.

Let op: dividenduitkeringen kunnen invloed hebben op de optieprijzen van de betreffende onderliggende waarde. Dit kan er zelfs voor zorgen dat uw opties vroegtijdig worden uitgeoefend. Hier vindt u een verdere uitleg.

Hier vindt u een duidelijke uitleg hoe u een keuze kunt maken hoe u uw dividend wilt ontvangen. Over het algemeen kunt u een keuze maken om uw dividend in cash of in aandelen te ontvangen.

Heeft u een vraag of opmerking over de getoonde openingstijden van de verschillende beurzen, de handelsmogelijkheden bij LYNX of over beleggen en handelen in het algemeen? Aarzel dan niet contact op te nemen met LYNX. Wij zijn bereikbaar per telefoon (gratis: 0800-2030), e-mail (info@lynx.nl) of chat (rechtsonder op uw scherm).

BedrijfsnaamEx-coupon datumVolgend dividendDividend afgelopen 12 maandDividend rendement
Fiserv23-04-20180,650,81,47%
Fastenal24-04-20180,371,332,93%
Vertex Pharma24-04-20181,762,162,93%
Exxon Mobil Corp24-04-20180,773,089,41%
Deutsche Post AG25-04-20181,151,053,06%
Caterpillar Inc25-04-20180,430,667,72%
L'Oreal SA25-04-20183,553,31,87%
Airbus SE26-04-20180,470,432,94%
Beiersdorf AG26-04-20180,70,70,76%
Amazon26-04-20180,230,224,39%
Essilor International S.A.26-04-20181,531,51,36%
Morgan Stanley26-04-20188,68,64,39%
CRH26-04-20188,68,64,39%
Discovery Communication26-04-20180,3160,4331,81%
Akamai Technologies27-04-20181,41,20,88%
Costco Wholesale27-04-20180,521,03%
Inditex27-04-20180,3750,52,19%
Monster Beverage27-04-20180,250,951,83%
Ross Stores27-04-20180,50,52,30%
Adidas AG30-04-20181,941,843,19%
Anheuser-Busch InBev SA/NV30-04-201823,64,20%
Alphabet A30-04-20184,641,395,81%
Continental AG30-04-20184,54,254,11%
BinckBank NV30-04-20180,3511,80%
Hasbro30-04-20180,632,283,01%
Biomarin Pharmaceutical30-04-20180,320,311,68%
Bouygues SA02-05-20181,71,63,98%
PayPal02-05-20180,530,482,59%
SBA Communications02-05-20180,192,040,26%
Bank of America Corp03-05-20180,120,4351,60%
J.B. Hunt Transport Services, Inc.03-05-20180,240,930,80%
Eni03-05-20180,3871,4343,43%
Wal-Mart03-05-20180,391,553,21%
Groupe Danone04-05-20181,91,72,88%
Linde AG04-05-20183,93,72,35%
Shire - ADR04-05-20180,0110,0420,70%
BASF SE07-05-20183,133,60%
Cisco Systems07-05-20180,80,82,43%
TripAdvisor08-05-20180,050,20,54%
IBM09-05-20181,564,07%
Siemens09-05-20180,321,241,37%
Skyworks09-05-20180,31,12,03%
Adidas AG10-05-20182,621,24%
Allianz SE10-05-201887,64,15%
Boeing Co/The10-05-20181,715,972,03%
E.ON10-05-20180,30,213,33%
Peugeot SA10-05-20180,341,33,73%
Deutsche Boerse AG10-05-20180,341,33,73%
Vodafone Group ADR10-05-20181,321,123,25%
Vonovia10-05-20180,522,052,40%
American Airlines Group Inc11-05-20180,10,40,86%
Apple Inc11-05-20180,652,521,51%
Banco Santander SA11-05-20183,032,964,65%
Amgen11-05-2018114,16%
Exxon Mobil Corp11-05-20180,773,083,88%
Cie Generale des Etablissement11-05-20181,271,781,48%
Paccar11-05-20180,51,963,42%
Deutsche Bank11-05-20180,51,963,42%
Banco Santander SA11-05-20183,032,964,65%
Cie Generale des Etablissement14-05-20183,253,252,79%
Kering14-05-201845,11,40%
KLA-Tencor Corp.14-05-20180,752,312,94%
Wells Fargo & Co15-05-20180,351,42,16%
Amgen16-05-20181,324,773,06%
Dish Network16-05-20180,3871,6245,25%
3M17-05-20181,364,8852,49%
APERAM SA17-05-20180,3641,2763,39%
Chevron Corp17-05-20181,124,363,63%
Delta Air Lines Inc17-05-20180,3051,1172,22%
Deutsche Boerse AG17-05-20182,452,352,20%
LVMH Moet Hennessy Louis Vuitt17-05-20180,331,320,96%
Continental AG17-05-20180,331,320,96%
Orange17-05-20180,2511,44%
Procter & Gamble Co/The17-05-20181,931,96,50%
Tesla17-05-20180,6252,4754,19%
Ulta Salon Cosmetics & Fragrance17-05-20180,72,762,27%
Viacom CL B17-05-20180,210,7350,68%
Volkswagen Vz.17-05-20180,41,5752,46%
Bayerische Motoren Werke AG18-05-201843,54,42%
Deutsche Telekom AG18-05-20180,650,64,62%
Fresenius Medical Care AG & Co18-05-20181,060,961,25%
Merck & Co.18-05-20180,3631,4491,71%
Corbion NV18-05-20180,3631,4491,71%
Safran18-05-20181,41,251,61%
T-Mobile US18-05-20180,271,081,81%
Cognizant Technology Solutions21-05-20180,20,650,98%
Johnson & Johnson21-05-20180,843,362,64%
ABN AMRO Group NV22-05-20180,140,262,34%
Engie22-05-20180,350,854,95%
Mylan NV22-05-20180,383,010,56%
CSX22-05-20180,383,010,56%
Applied Materials23-05-20180,20,41,57%
CA23-05-20180,2551,022,93%
Expedia23-05-20180,31,181,08%
Norwegian Cruise Line23-05-20180,150,580,27%
Dentsply Sirona23-05-20180,150,580,27%
Credit Agricole SA24-05-20180,60,64,42%
Air Liquide SA25-05-20182,652,62,57%
Bayer AG25-05-20182,82,75,63%
Deutsche Bank25-05-20180,110,190,95%
Engie25-05-20185,410,55,64%
AT&T Inc29-05-20180,560,562,25%
ProSiebenSat.129-05-20180,622,284,72%
Deutsche Post AG29-05-20180,622,284,72%
RWE29-05-20181,60,831,79%
BNP Paribas SA30-05-20183,022,74,79%
CSX30-05-20180,220,821,44%
Goldman Sachs Group Inc/The30-05-20180,831,58%
Home Depot30-05-20181,033,72,33%
Mattel30-05-20180,421,473%
SAP SE30-05-20180,522,85%
Sirius XM30-05-20182,22,24,85%
The Kraft Heinz30-05-20180,4032,0131,68%
3M31-05-20180,81,096,33%
Interactive Brokers Group Inc31-05-20180,10,40,56%
Maxim Integrated Products31-05-20181,013,92,54%
Netflix01-06-20180,20,761,26%
Ctripcom International01-06-20180,20,761,26%
Daimler04-06-20181,041,572,71%
Renault SA04-06-20180,2250,7051,15%
Comcast05-06-20180,190,6622,28%
Lam Research05-06-20181,11,91,37%
O Reilly Automotive05-06-20180,40,654,41%
Societe Generale SA05-06-20180,0750,31,08%
Analog Devices07-06-20180,481,832,14%
Automatic Data Processing07-06-20180,692,42,35%
General Motors Co07-06-20180,381,524,03%
TOTAL SA07-06-20180,722,882,11%
Enel07-06-20180,722,882,11%
Visa07-06-20181,131,7695,61%
Compagnie de Saint-Gobain11-06-20181,31,262,97%
Time Warner Inc11-06-20180,622,484,94%
Coca-Cola Co/The14-06-20180,391,53,54%
Gilead Sciences Inc14-06-20180,572,133,07%
McDonald's Corp14-06-20180,481,93,28%
Verizon14-06-20180,20,82,61%
Garmin Ltd15-06-20180,542,043,65%
United States Steel Corp15-06-20180,7531,28%
Broadcom18-06-20181,755,542,89%
General Electric Co18-06-20180,120,723,44%
Schlumberger Ltd19-06-20180,632,524,41%
Regeneron Pharmaceuticals21-06-20183,553,153,78%
Dentsply Sirona28-06-20180,0870,350,71%
DowDuPont28-06-20180,381,682,29%
Microsoft28-06-20180,220,852,15%
Credit Agricole SA28-06-20180,220,852,15%
Walt Disney28-06-20180,522,24%
Iberdrola03-07-20180,140,3174,48%
American Express Co05-07-20180,351,371,37%
JPMorgan Chase & Co05-07-20180,562,682,01%
AT&T Inc09-07-20180,51,985,75%
Intuit09-07-20180,391,510,87%
UnitedHealth09-07-20180,592,3484,88%
Walgreens Boots Alliance13-07-20180,841,621,67%
Caterpillar Inc19-07-20180,783,122,02%
Ford Motor Co20-07-20180,150,65,48%
Priceline26-07-20180,7172,7863,86%
Telefónica30-07-20180,622,242,45%
Citigroup Inc03-08-20180,321,121,83%
Schneider Electric SE06-09-20180,8941,0461,12%
21st Century Fox A11-09-20180,180,360,97%
DowDuPont20-09-20180,51,12,57%
Banco Bilbao Vizcaya04-10-20180,150,3854,59%
Lufthansa16-10-20181,651,81%
Lufthansa16-10-20181,651,81%
Cintas Corp.01-11-20181,621,620,94%
Starbucks15-11-20180,20,44,86%
Texas Instruments23-01-20190,150,150,66%
eBay23-01-20190,150,150,66%
Seagate Technology04-02-20193,73,73,43%
Deutsche Telekom AG01-03-20192,072,073,72%
Activision28-03-20190,340,340,51%
Daimler10-04-20193,653,655,62%
Chevron Corp11-04-20190,630,633,24%
Dollar Tree11-04-20190,2030,2031,46%
Facebook12-04-20190,130,130,85%
Henkel16-04-20191,791,791,73%
Cintas Corp.16-04-20190,0370,114,53%
Citigroup Inc17-04-20191,052,12,64%
Airbus SE18-04-20191,51,51,59%
Vinci SA18-04-20190,450,852,13%
Express Scripts 118-04-20190,450,852,12%
21st Century Fox B24-04-20190,650,651,61%
Deutsche Lufthansa AG14-08-20190,170,235,29%
Beleggen bij LYNX: één platform, vele voordelen
  • Professioneel handelsplatform: snel, stabiel en betrouwbaar
  • Zeer lage tarieven
  • Beleg waar en wanneer u wilt met de LYNX Apps
  • Tips en educatie van professionele beleggingsexperts
  • Persoonlijke begeleiding van het LYNX service team
Award image
Beste Online Broker
volgens VergelijkBrokers.nl
2016 & 2017
Award image
Winnaar Gouden Stier
“Beste Online Broker”,
2013 & 2016
Award image
Beste Online Broker
volgens Beleggers Belangen
2009 t/m 2013 & 2018
Contact icon Bel gratis naar
0800 2030
Contact icon E-mail naar
info@lynx.nl
Contact icon Chat met een
LYNX medewerker
Contact icon WhatsApp via
06 31 27 27 27