Dividenduitkering aandelen

Mis nooit meer de dividenduitkering van uw favoriete aandeel

U wilt weten wanneer welk bedrijf dividend uitkeert en hoeveel dit dividend bedraagt?

Hieronder ziet u wanneer de Nederlandse aandelen ex dividend gaan en hoeveel dit dividend bedraagt. Naast de ex-dividenddatum vindt u ook de datum van de betaalbaarstelling, het dividendrendement en ziet u hoeveel dividend per bedrijf wordt uitgekeerd

Bent u op zoek naar de dividenduitkering van een specifiek aandeel? Bijvoorbeeld het aandeel Uniliver of Shell? Voer in de zoekbalk uw specifieke aandeel in.

Let op: dividenduitkeringen kunnen invloed hebben op de optieprijzen van de betreffende onderliggende waarde. Dit kan er zelfs voor zorgen dat uw opties vroegtijdig worden uitgeoefend. Hier vindt u een verdere uitleg.

Hier vindt u een duidelijke uitleg hoe u een keuze kunt maken hoe u uw dividend wilt ontvangen. Over het algemeen kunt u een keuze maken om uw dividend in cash of in aandelen te ontvangen.

Heeft u een vraag of opmerking over de getoonde openingstijden van de verschillende beurzen, de handelsmogelijkheden bij LYNX of over beleggen en handelen in het algemeen? Aarzel dan niet contact op te nemen met LYNX. Wij zijn bereikbaar per telefoon (gratis: 0800-2030), e-mail (info@lynx.nl) of chat (rechtsonder op uw scherm).

BedrijfsnaamEx-coupon datumVolgend dividendDividend afgelopen 12 maandDividend rendement
AT&T Inc09-01-20190,5126,74%
Iberdrola09-01-20190,1550,3264,34%
Intuit09-01-20190,471,640,94%
Verizon09-01-20190,6032,3734,23%
Kering15-01-20193,560,89%
Procter & Gamble Co/The17-01-20190,7172,8413,14%
Caterpillar Inc18-01-20190,863,282,64%
Enel18-01-20190,140,2515,37%
BinckBank NV22-01-20190,130,368,37%
Ford Motor Co29-01-20190,150,66,75%
Wereldhave NV29-01-20190,632,88,83%
Fastenal30-01-20190,41,542,94%
Morgan Stanley30-01-20190,31,12,86%
Texas Instruments30-01-20190,772,633,18%
Hasbro31-01-20190,632,462,89%
Interactive Brokers Group Inc31-01-20190,10,40,79%
McDonald's Corp31-01-20191,164,192,57%
Pfizer Inc31-01-20190,361,363,42%
Siemens31-01-20193,83,77,81%
Citigroup Inc01-02-20190,451,543,10%
ThyssenKrupp04-02-20190,150,150,94%
American Airlines Group Inc05-02-20190,10,41,27%
Qualcomm05-02-20190,622,434,35%
Xilinx05-02-20190,361,431,59%
Flow Traders06-02-20191,351,79,49%
Goldman Sachs Group Inc/The06-02-20190,83,151,81%
Intel06-02-20190,31,22,47%
Sirius XM06-02-20190,0120,0450,82%
Starbucks06-02-20190,361,322,27%
Boeing Co/The07-02-20192,0556,842,36%
Costco Wholesale07-02-20190,572,211,09%
Exxon Mobil Corp07-02-20190,823,234,60%
IBM07-02-20191,576,215,23%
J.B. Hunt Transport Services, Inc.07-02-20190,240,960,99%
Wells Fargo & Co07-02-20190,431,643,58%
Apple Inc08-02-20190,732,822,07%
ING Groep08-02-20190,430,676,78%
United States Steel Corp08-02-20190,050,20,96%
Paccar11-02-20190,321,092,16%
Schlumberger Ltd12-02-20190,524,84%
Royal Dutch Shell PLC13-02-20190,4121,5946,10%
Walgreens Boots Alliance13-02-20190,441,682,49%
3M14-02-20191,365,442,84%
Amgen14-02-20191,455,282,94%
Chevron Corp14-02-20191,124,484,02%
KLA-Tencor Corp.14-02-20190,753,593,24%
Symantec14-02-20190,0750,31,56%
United Technologies14-02-20190,7352,8352,68%
Visa14-02-20190,250,880,73%
Unilever NV15-02-20190,3871,523,36%
Cognizant Technology Solutions19-02-20190,20,81,25%
Applied Materials20-02-20190,20,72,37%
Microchip Technology Inc.20-02-20190,3631,4551,92%
Delta Air Lines Inc21-02-20190,351,312,96%
Marriott International21-02-20190,411,561,52%
NVIDIA21-02-20190,160,610,43%
Skyworks21-02-20190,381,42,20%
Tractor Supply22-02-20190,311,21,42%
General Electric Co25-02-20190,010,370,45%
Johnson & Johnson25-02-20190,93,542,83%
CSX27-02-20190,220,881,35%
DowDuPont27-02-20190,381,522,77%
Maxim Integrated Products27-02-20190,461,763,55%
Bank of America Corp28-02-20190,150,542,29%
Netease01-03-20190,231,670,38%
NIKE01-03-20190,220,821,16%
Randstad Holding NV01-03-20192,072,075,07%
Lam Research05-03-20191,13,83,14%
APERAM SA06-03-20190,3921,5696,29%
Citrix06-03-20190,350,351,33%
Automatic Data Processing07-03-20190,792,82,42%
General Motors Co07-03-20190,381,524,05%
Travelers Companies07-03-20190,773,032,56%
UnitedHealth07-03-20190,93,451,45%
Wal-Mart07-03-20190,542,082,28%
Analog Devices08-03-20190,481,922,18%
The Kraft Heinz08-03-20190,6252,55,43%
21st Century Fox A12-03-20190,180,360,74%
Expedia13-03-20190,321,241,13%
Home Depot13-03-20191,034,122,32%
Coca-Cola Co/The14-03-20190,391,563,31%
Garmin Ltd14-03-20190,532,13,20%
Gilead Sciences Inc14-03-20190,572,283,39%
Linde AG14-03-20190,8250,7192,39%
Merck & Co.14-03-20190,551,992,99%
Viacom CL B14-03-20190,20,82,68%
Ross Stores15-03-20190,2250,90,99%
Broadcom19-03-20192,657,94,27%
Seagate Technology19-03-20190,632,526,30%
TOTAL SA19-03-20190,642,525,43%
Sligro Food Group NV21-03-20190,61,153,37%
Activision28-03-20190,340,340,73%
Dentsply Sirona28-03-20190,0870,350,88%
Mondelez28-03-20190,260,962,47%
Western Digital28-03-20190,525,41%
Arcadis NV29-03-20190,470,474,23%
L'Oreal SA29-03-20193,553,551,82%
BE Semiconductor Industries NV01-04-20192,324,6412,40%
Daimler01-04-20193,653,657,41%
GrandVision NV01-04-20190,320,321,72%
Comcast02-04-20190,190,762,14%
ASML Holding NV03-04-20191,41,41,01%
American Express Co04-04-20190,391,481,58%
Continental AG04-04-20194,54,53,49%
JPMorgan Chase & Co04-04-20190,82,723,19%
Banco Bilbao Vizcaya05-04-20190,10,4844,02%
AT&T Inc09-04-20190,512,016,66%
Intuit09-04-20190,471,720,93%
Verizon09-04-20190,6032,3854,18%
Henkel11-04-20191,791,791,88%
SBM Offshore NV11-04-20190,2180,2181,53%
Wessanen12-04-20190,130,131,46%
PostNL NV16-04-20190,070,2411,24%
Aalberts Industries NV17-04-20190,650,652,27%
Airbus SE17-04-20191,51,51,67%
Koninklijke Vopak NV17-04-20191,051,052,42%
Koninklijke KPN NV18-04-20190,040,1134,83%
Koninklijke Ahold Delhaize NV22-04-20190,630,632,82%
RELX NV24-04-20190,140,4562,50%
Inditex26-04-20190,1650,542,33%
Vinci SA26-04-20190,752,513,44%
Wolters Kluwer NV26-04-20190,650,991,89%
Münchener Rück29-04-20198,68,64,49%
Vivendi SA29-04-20190,450,452,08%
Akzo Nobel NV30-04-20190,372,313,28%
Beiersdorf AG30-04-20190,70,70,80%
Bouygues SA30-04-20191,71,75,77%
Groupe Danone30-04-20191,91,93,08%
RWE30-04-20190,50,52,51%
Societe Generale SA30-04-20192,22,27,59%
Bayer AG02-05-20192,82,84,32%
Deutsche Post AG02-05-20191,151,154,63%
Allianz SE06-05-2019884,47%
Paychex07-05-20190,542,183,34%
Deutsche Lufthansa AG08-05-20190,80,84,01%
Schneider Electric SE08-05-20190,192,20,33%
Koninklijke DSM NV09-05-20190,772,042,04%
Air Liquide SA10-05-20192,652,652,59%
Boskalis Westminster10-05-2019114,53%
Koninklijke Philips NV10-05-20190,80,82,65%
Peugeot SA10-05-20190,530,532,60%
Adidas AG13-05-20192,62,61,32%
Banco Santander SA13-05-20193,033,034,16%
E.ON13-05-20190,30,33,31%
Sanofi13-05-20193,033,034,16%
SAP SE13-05-20191,41,41,59%
ArcelorMittal15-05-20190,0870,0870,46%
BASF SE15-05-20193,16,24,95%
ProSiebenSat.115-05-20191,931,9312,41%
Vonovia17-05-20191,441,323,47%
Aegon NV20-05-20190,140,286,46%
Cie Generale des Etablissement20-05-20193,553,554,02%
Credit Agricole SA20-05-20190,630,636,35%
Deutsche Boerse AG20-05-20192,452,452,27%
Bayerische Motoren Werke AG21-05-2019445,59%
Deutsche Bank21-05-20190,110,111,48%
Fresenius Medical Care AG & Co21-05-20191,061,061,79%
Intesa Sanpaolo22-05-20190,080,2034,04%
Corbion NV24-05-20190,560,562,28%
Engie24-05-20190,370,725,53%
Anheuser-Busch InBev SA/NV29-05-201922,84,43%
BNP Paribas SA29-05-20193,023,027,25%
Eni29-05-20190,420,825,95%
NN Group NV03-06-20190,661,74,71%
Orange03-06-20190,40,75,16%
Vodafone Group ADR06-06-20191,121,748,42%
Deutsche Telekom AG10-06-20190,650,654,41%
Compagnie de Saint-Gobain12-06-20191,31,34,54%
Telefónica17-06-20190,20,45,26%
Safran19-06-20191,61,61,52%
Renault SA24-06-20193,553,556,31%
Walt Disney05-07-20190,881,720,79%
Iberdrola08-07-20190,1510,3374,91%
Cintas Corp.07-11-20192,052,051,17%
Beleggen bij LYNX: één platform, vele voordelen
  • Professioneel handelsplatform: snel, stabiel en betrouwbaar
  • Zeer lage tarieven
  • Beleg waar en wanneer u wilt met de LYNX Apps
  • Tips en educatie van professionele beleggingsexperts
  • Persoonlijke begeleiding van het LYNX service team
Beste Online Broker volgens Vergelijkbroker.nl
Beste Online Broker
volgens VergelijkBrokers.nl
2016 & 2017
Beste Online Broker volgens de Gouden Stier
Winnaar Gouden Stier
“Beste Online Broker”,
2013 & 2016
Beste Online Broker volgens Beleggers Belangen
Beste Online Broker
volgens Beleggers Belangen
2009 t/m 2013 & 2018
Contact icon Bel gratis naar
0800 2030
Contact icon E-mail naar
info@lynx.nl
Contact icon Chat met een
LYNX medewerker
Contact icon WhatsApp via
06 31 27 27 27