Dividenduitkering aandelen

Mis nooit meer de dividenduitkering van uw favoriete aandeel

U wilt weten wanneer welk bedrijf dividend uitkeert en hoeveel dit dividend bedraagt?

Hieronder ziet u wanneer de Nederlandse aandelen ex dividend gaan en hoeveel dit dividend bedraagt. Naast de ex-dividenddatum vindt u ook de datum van de betaalbaarstelling, het dividendrendement en ziet u hoeveel dividend per bedrijf wordt uitgekeerd

Bent u op zoek naar de dividenduitkering van een specifiek aandeel? Bijvoorbeeld het aandeel Uniliver of Shell? Voer in de zoekbalk uw specifieke aandeel in.

Let op: dividenduitkeringen kunnen invloed hebben op de optieprijzen van de betreffende onderliggende waarde. Dit kan er zelfs voor zorgen dat uw opties vroegtijdig worden uitgeoefend. Hier vindt u een verdere uitleg.

Hier vindt u een duidelijke uitleg hoe u een keuze kunt maken hoe u uw dividend wilt ontvangen. Over het algemeen kunt u een keuze maken om uw dividend in cash of in aandelen te ontvangen.

Heeft u een vraag of opmerking over de getoonde openingstijden van de verschillende beurzen, de handelsmogelijkheden bij LYNX of over beleggen en handelen in het algemeen? Aarzel dan niet contact op te nemen met LYNX. Wij zijn bereikbaar per telefoon (gratis: 0800-2030), e-mail (info@lynx.nl) of chat (rechtsonder op uw scherm).

BedrijfsnaamEx-coupon datumVolgend dividendDividend afgelopen 12 maandDividend rendement
Morgan Stanley30-10-20170,250,651,97%
Wells Fargo & Co02-11-20170,391,532,86%
Unilever NV02-11-20170,3581,0372,91%
Citigroup Inc03-11-20170,320,81,73%
Vinci SA07-11-20170,692,11,66%
Royal Dutch Shell PLC08-11-20170,3951,6986,03%
ING Groep08-11-20170,240,666,04%
Delta Air Lines Inc09-11-20170,3050,9122,35%
International Business Machine09-11-20171,55,83,88%
Boeing Co/The09-11-20171,425,352,19%
Pfizer Inc09-11-20170,321,263,58%
United States Steel Corp09-11-20170,050,20,73%
American Airlines Group Inc10-11-20170,10,40,80%
Apple Inc10-11-20170,632,41,60%
Exxon Mobil Corp10-11-20170,773,043,67%
Anheuser-Busch InBev SA/NV14-11-20171,63,63,45%
Chevron Corp16-11-20171,084,323,69%
APERAM SA16-11-20170,3221,2342,87%
Johnson & Johnson27-11-20170,843,282,37%
Goldman Sachs Group Inc/The29-11-20170,752,81,24%
Time Warner Inc29-11-20170,4032,0131,62%
Bank of America Corp30-11-20170,120,3452,16%
Interactive Brokers Group Inc30-11-20170,10,40,75%
McDonald's Corp30-11-20171,013,763,07%
Coca-Cola Co/The30-11-20170,371,463,21%
Schlumberger Ltd05-12-20170,523,13%
LVMH Moet Hennessy Louis Vuitt05-12-20171,641,66%
General Motors Co07-12-20170,381,523,34%
Walt Disney Co/The08-12-20170,781,561,58%
Gilead Sciences Inc14-12-20170,522,032,71%
Garmin Ltd14-12-20170,512,043,57%
TOTAL SA19-12-20170,622,465,25%
General Electric Co22-12-20170,240,964,49%
JPMorgan Chase & Co04-01-20180,562,542,20%
American Express Co04-01-20180,351,311,47%
AT&T Inc09-01-20180,491,965,80%
Kering12-01-20183,14,61,17%
Caterpillar Inc18-01-20180,783,12,27%
Ford Motor Co18-01-20180,150,64,90%
Wereldhave NV22-01-20180,773,087,97%
BinckBank NV23-01-20180,030,222,76%
Procter & Gamble Co/The25-01-20180,692,7383,15%
Siemens AG31-01-20183,63,63,01%
Telekom Austria AG01-02-20180,150,150,65%
ABN AMRO Group NV14-02-20180,651,094,94%
Sligro Food Group NV22-03-20180,851,353,50%
Unibail-Rodamco SE26-03-20185,110,24,76%
Arcadis NV29-03-20180,430,430%
ASML Holding NV04-04-20181,21,20,78%
SBM Offshore NV12-04-20180,1970,1971,34%
Koninklijke KPN NV17-04-20180,0370,1043,54%
Wessanen17-04-20180,120,120,74%
Wolters Kluwer NV20-04-20180,20,81,93%
Bouygues SA23-04-20181,61,63,90%
Koninklijke Ahold Delhaize NV23-04-20180,570,573,51%
Akzo Nobel NV25-04-20180,561,842,36%
RELX NV25-04-20180,1320,4332,26%
Aalberts Industries NV25-04-20180,580,581,38%
Muenchener Rueckversicherungs-26-04-20188,68,60%
L'Oreal SA30-04-20183,33,31,73%
Koninklijke DSM NV30-04-20180,581,781,58%
Societe Generale SA01-05-20182,22,24,53%
Vivendi SA01-05-20180,40,41,95%
Beiersdorf AG01-05-20180,70,70,73%
Danone SA02-05-20181,71,72,42%
BE Semiconductor Industries NV02-05-20181,391,392,15%
Linde AG02-05-20183,73,71,96%
Allianz SE03-05-20187,67,63,80%
Bayer AG03-05-20182,72,72,41%
Continental AG03-05-20184,254,251,95%
Schneider Electric SE09-05-20182,042,042,76%
Deutsche Lufthansa AG09-05-20180,50,51,83%
Deutsche Boerse AG10-05-20182,352,352,56%
AXA SA10-05-20181,161,164,49%
Boskalis Westminster10-05-2018113,30%
Koninklijke Philips NV11-05-20180,80,82,26%
Fresenius Medical Care AG & Co11-05-20180,960,961,14%
Corbion NV11-05-20180,560,561,96%
Adidas AG11-05-2018221,04%
Bayerische Motoren Werke AG11-05-20183,53,54%
Refresco Group NV11-05-20180,380,381,92%
SAP SE14-05-20181,251,251,27%
Banco Santander SA14-05-20182,962,963,58%
Cie Generale des Etablissement14-05-20183,253,252,57%
Peugeot SA14-05-20180,480,482,36%
Deutsche Post AG17-05-20180,851,052,16%
Air Liquide SA18-05-20182,62,62,38%
Gemalto NV18-05-20180,50,51,43%
Aegon NV21-05-20180,130,265,10%
ASM International NV23-05-20180,70,71,24%
Credit Agricole SA24-05-20180,60,63,95%
Deutsche Telekom AG24-05-20180,60,63,85%
BNP Paribas SA25-05-20182,72,73,94%
Flow Traders25-05-20180,716,77%
BASF SE29-05-2018333,19%
NN Group NV04-06-20180,621,574,32%
Renault SA15-06-20183,153,153,70%
Carrefour SA18-06-20180,70,74,05%
Contact icon Bel gratis naar
0800 2030
Contact icon E-mail naar
info@lynx.nl
Contact icon Chat met een
LYNX medewerker
Contact icon WhatsApp via
06 31 27 27 27