Dividenduitkering aandelen

Mis nooit meer de dividenduitkering van uw favoriete aandeel

U wilt weten wanneer welk bedrijf dividend uitkeert en hoeveel dit dividend bedraagt?

Hieronder ziet u wanneer de Nederlandse aandelen ex dividend gaan en hoeveel dit dividend bedraagt. Naast de ex-dividenddatum vindt u ook de datum van de betaalbaarstelling, het dividendrendement en ziet u hoeveel dividend per bedrijf wordt uitgekeerd

Bent u op zoek naar de dividenduitkering van een specifiek aandeel? Bijvoorbeeld het aandeel Uniliver of Shell? Voer in de zoekbalk uw specifieke aandeel in.

Let op: dividenduitkeringen kunnen invloed hebben op de optieprijzen van de betreffende onderliggende waarde. Dit kan er zelfs voor zorgen dat uw opties vroegtijdig worden uitgeoefend. Hier vindt u een verdere uitleg.

Hier vindt u een duidelijke uitleg hoe u een keuze kunt maken hoe u uw dividend wilt ontvangen. Over het algemeen kunt u een keuze maken om uw dividend in cash of in aandelen te ontvangen.

Heeft u een vraag of opmerking over de getoonde openingstijden van de verschillende beurzen, de handelsmogelijkheden bij LYNX of over beleggen en handelen in het algemeen? Aarzel dan niet contact op te nemen met LYNX. Wij zijn bereikbaar per telefoon (gratis: 0800-2030), e-mail (info@lynx.nl) of chat (rechtsonder op uw scherm).

BedrijfsnaamEx-coupon datumVolgend dividendDividend afgelopen 12 maandDividend rendement
Royal Dutch Shell PLC13-02-20190,4251,6476,38%
Amgen14-02-20191,455,282,92%
Visa14-02-20190,250,880,73%
Unilever NV15-02-20190,3871,523,33%
Applied Materials20-02-20190,20,72,05%
General Electric Co25-02-20190,010,370,44%
Johnson & Johnson25-02-20190,93,542,81%
Bank of America Corp28-02-20190,150,542,03%
NIKE01-03-20190,220,821,10%
Randstad Holding NV01-03-20192,072,074,84%
APERAM SA06-03-20190,3981,5775,97%
General Motors Co07-03-20190,381,523,94%
The Kraft Heinz08-03-20190,6252,55,35%
Coca-Cola Co/The14-03-20190,391,563,30%
Linde AG14-03-20190,8250,7232,36%
Merck & Co.14-03-20190,551,993,02%
TOTAL SA19-03-20190,642,525,38%
Sligro Food Group NV21-03-20190,61,153,39%
Arcadis NV29-03-20190,470,474,05%
L'Oreal SA29-03-20193,553,551,78%
BE Semiconductor Industries NV01-04-20192,324,6410,77%
Daimler01-04-20193,653,656,95%
GrandVision NV01-04-20190,320,321,64%
Continental AG04-04-20194,54,53,22%
JPMorgan Chase & Co04-04-20190,82,723,10%
AT&T Inc09-04-20190,512,016,66%
Verizon09-04-20190,6032,3854,28%
Henkel11-04-20191,791,792,13%
SBM Offshore NV11-04-20190,2210,2191,54%
Wessanen12-04-20190,130,131,44%
PostNL NV16-04-20190,070,2410,61%
Aalberts Industries NV17-04-20190,650,652,16%
Airbus SE17-04-20191,51,51,56%
Koninklijke Vopak NV17-04-20191,051,052,37%
Procter & Gamble Co/The17-04-20190,7172,8693,07%
Koninklijke Ahold Delhaize NV22-04-20190,630,632,70%
BinckBank NV23-04-20190,130,368,34%
RELX NV24-04-20190,140,4562,44%
Inditex26-04-20190,1650,542,24%
Vinci SA26-04-20190,752,513,27%
Wolters Kluwer NV26-04-20190,650,991,85%
Münchener Rück29-04-20198,68,64,41%
Vivendi SA29-04-20190,450,452,10%
Akzo Nobel NV30-04-20190,4211,093,48%
Beiersdorf AG30-04-20190,70,70,83%
Bouygues SA30-04-20191,71,75,50%
Groupe Danone30-04-20191,91,93,05%
RWE30-04-20190,50,52,37%
Societe Generale SA30-04-20192,22,27,67%
Deutsche Post AG02-05-20191,151,154,38%
Deutsche Lufthansa AG08-05-20190,80,83,62%
Schneider Electric SE08-05-20190,192,20,32%
Koninklijke DSM NV09-05-20190,772,041,91%
Air Liquide SA10-05-20192,652,652,52%
Boskalis Westminster10-05-2019114,31%
Koninklijke Philips NV10-05-20190,80,82,46%
Peugeot SA10-05-20190,530,532,43%
Adidas AG13-05-20192,62,61,28%
Banco Santander SA13-05-20193,033,034,14%
Sanofi13-05-20193,033,034,11%
SAP SE13-05-20191,41,41,52%
ArcelorMittal15-05-20190,0880,0880,45%
BASF SE15-05-20193,16,24,77%
ProSiebenSat.115-05-20191,931,9311,63%
Vonovia17-05-20191,441,323,33%
Aegon NV20-05-20190,140,286,16%
Cie Generale des Etablissement20-05-20193,553,553,73%
Credit Agricole SA20-05-20190,630,636,08%
Deutsche Boerse AG20-05-20192,452,452,14%
Deutsche Bank21-05-20190,110,111,36%
Fresenius Medical Care AG & Co21-05-20191,061,061,67%
Intesa Sanpaolo22-05-20190,080,2033,88%
Corbion NV24-05-20190,560,562,25%
Engie24-05-20190,370,725,32%
Anheuser-Busch InBev SA/NV29-05-201922,84,28%
BNP Paribas SA29-05-20193,023,027,03%
Eni29-05-20190,420,825,77%
NN Group NV03-06-20190,661,74,55%
Orange03-06-20190,40,75,18%
Vodafone Group ADR06-06-20191,121,749,02%
Deutsche Telekom AG10-06-20190,650,654,62%
Compagnie de Saint-Gobain12-06-20191,31,34,20%
Telefónica17-06-20190,20,45,19%
Safran19-06-20191,61,61,45%
Renault SA24-06-20193,553,555,82%
Iberdrola08-07-20190,1510,3374,77%
Enel24-07-20190,140,2865,40%
Contact icon Bel gratis naar
0800 2030
Contact icon E-mail naar
info@lynx.nl
Contact icon Chat met een
LYNX medewerker
Contact icon WhatsApp via
06 31 27 27 27