Dividenduitkering aandelen

Mis nooit meer de dividenduitkering van uw favoriete aandeel

U wilt weten wanneer welk bedrijf dividend uitkeert en hoeveel dit dividend bedraagt?

Hieronder ziet u wanneer de Nederlandse aandelen ex dividend gaan en hoeveel dit dividend bedraagt. Naast de ex-dividenddatum vindt u ook de datum van de betaalbaarstelling, het dividendrendement en ziet u hoeveel dividend per bedrijf wordt uitgekeerd

Bent u op zoek naar de dividenduitkering van een specifiek aandeel? Bijvoorbeeld het aandeel Uniliver of Shell? Voer in de zoekbalk uw specifieke aandeel in.

Let op: dividenduitkeringen kunnen invloed hebben op de optieprijzen van de betreffende onderliggende waarde. Dit kan er zelfs voor zorgen dat uw opties vroegtijdig worden uitgeoefend. Hier vindt u een verdere uitleg.

Hier vindt u een duidelijke uitleg hoe u een keuze kunt maken hoe u uw dividend wilt ontvangen. Over het algemeen kunt u een keuze maken om uw dividend in cash of in aandelen te ontvangen.

Heeft u een vraag of opmerking over de getoonde openingstijden van de verschillende beurzen, de handelsmogelijkheden bij LYNX of over beleggen en handelen in het algemeen? Aarzel dan niet contact op te nemen met LYNX. Wij zijn bereikbaar per telefoon (gratis: 0800-2030), e-mail (info@lynx.nl) of chat (rechtsonder op uw scherm).

BedrijfsnaamEx-coupon datumVolgend dividendDividend afgelopen 12 maandDividend rendement
Caterpillar Inc19-07-20180,863,122,50%
Procter & Gamble Co/The19-07-20180,7172,7863,61%
Ford Motor Co20-07-20180,150,65,53%
Enel23-07-20180,1320,1958,17%
BinckBank NV24-07-20180,230,264,81%
Fastenal24-07-20180,41,382,89%
Wereldhave NV26-07-20180,633,087,70%
Morgan Stanley30-07-20180,2512,05%
Texas Instruments30-07-20180,622,362,17%
McDonald's Corp31-07-20181,013,972,55%
Paychex31-07-20180,562,064,01%
Skyworks01-08-20180,321,281,29%
Unilever NV01-08-20180,3871,4633,25%
Bank of America Corp02-08-20180,120,481,62%
Pfizer Inc02-08-20180,341,323,64%
Wells Fargo & Co02-08-20180,421,562,95%
Citigroup Inc03-08-20180,321,281,85%
J.B. Hunt Transport Services, Inc.03-08-20180,240,940,80%
ING Groep06-08-20180,240,675,38%
Royal Dutch Shell PLC08-08-20180,3981,5875,19%
Starbucks08-08-20180,361,152,83%
Boeing Co/The09-08-20181,716,261,93%
IBM09-08-20181,576,074,32%
Sirius XM09-08-20180,0110,0430,63%
Wal-Mart09-08-20180,522,062,42%
American Airlines Group Inc10-08-20180,10,41,08%
Exxon Mobil Corp10-08-20180,823,133,98%
Paccar13-08-20180,281,031,79%
KLA-Tencor Corp.14-08-20180,752,522,89%
3M16-08-20181,365,072,71%
Amgen16-08-20181,324,942,71%
APERAM SA16-08-20180,3841,4094,14%
Chevron Corp16-08-20181,124,43,65%
The Kraft Heinz16-08-20180,6252,54%
United Technologies16-08-20180,72,82,18%
Visa16-08-20180,210,780,61%
Symantec17-08-20180,0750,31,40%
Microchip Technology Inc.20-08-20180,3631,4511,55%
Cognizant Technology Solutions21-08-20180,20,70,98%
CA22-08-20180,2551,022,32%
NVIDIA22-08-20180,150,590,25%
Netease23-08-20180,232,160,35%
Johnson & Johnson27-08-20180,93,422,89%
Wolters Kluwer NV27-08-20180,340,851,94%
Goldman Sachs Group Inc/The29-08-20180,83,051,39%
Home Depot29-08-20181,033,842,08%
Maxim Integrated Products29-08-20180,421,562,77%
DowDuPont30-08-20180,381,62,90%
NIKE31-08-20180,20,781,09%
Schlumberger Ltd31-08-20180,522,97%
Qualcomm04-09-20180,622,334,26%
General Motors Co06-09-20180,381,523,85%
Shire - ADR06-09-20180,4331,0460,56%
Analog Devices07-09-20180,481,861,97%
Travelers Companies07-09-20180,772,932,41%
Gilead Sciences Inc13-09-20180,572,182,96%
UnitedHealth13-09-20180,93,151,41%
Viacom CL B13-09-20180,20,82,70%
Coca-Cola Co/The14-09-20180,391,523,49%
Merck & Co.14-09-20180,481,913,07%
General Electric Co17-09-20180,120,63,46%
Sligro Food Group NV20-09-20180,51,12,41%
TOTAL SA25-09-20180,642,484,87%
Dentsply Sirona27-09-20180,0870,350,79%
Mondelez27-09-20180,220,882,08%
Western Digital27-09-20180,522,56%
Comcast02-10-20180,190,6952,18%
American Express Co04-10-20180,391,41,44%
JPMorgan Chase & Co04-10-20180,562,242,03%
AT&T Inc09-10-20180,51,996,27%
Verizon09-10-20180,592,364,58%
Engie15-10-20180,350,75,24%
LVMH Moet Hennessy Louis Vuitt16-10-20181,651,71%
Akzo Nobel NV19-10-20181,942,53,36%
Inditex31-10-20180,1650,5351,85%
Cintas Corp.01-11-20181,621,620,85%
Vinci SA15-11-20180,692,452,85%
Vodafone Group ADR21-11-20180,521,8226,78%
Anheuser-Busch InBev SA/NV23-11-20181,63,64,08%
Walt Disney30-11-20180,841,680,77%
Orange04-12-20180,40,654,53%
Telefónica18-12-20180,20,45,35%
Safran19-12-20180,691,60,65%
Iberdrola09-01-20190,1860,3264,92%
Kering11-01-2019261,23%
ThyssenKrupp23-01-20190,150,150,69%
Siemens04-02-20193,73,73,19%
ABN AMRO Group NV27-02-20190,81,457,33%
Randstad Holding NV01-03-20192,072,074,04%
Arcadis NV29-03-20190,470,473,16%
L'Oreal SA29-03-20193,553,551,70%
BE Semiconductor Industries NV01-04-20192,324,6410,73%
Daimler01-04-20193,653,656,38%
GrandVision NV01-04-20190,320,321,64%
ASML Holding NV03-04-20191,41,40,82%
Continental AG04-04-20194,54,52,25%
Henkel11-04-20191,791,791,64%
SBM Offshore NV11-04-20190,2130,2131,79%
Wessanen12-04-20190,130,130,73%
PostNL NV16-04-20190,170,235,26%
Aalberts Industries NV17-04-20190,650,651,60%
Airbus SE17-04-20191,51,51,41%
Koninklijke Vopak NV17-04-20191,051,052,64%
Koninklijke KPN NV18-04-20190,0370,114,52%
Koninklijke Ahold Delhaize NV22-04-20190,630,632,95%
Münchener Rück29-04-20198,68,64,58%
Vivendi SA29-04-20190,450,452,12%
Beiersdorf AG30-04-20190,70,70,71%
Bouygues SA30-04-20191,71,74,52%
Groupe Danone30-04-20191,91,92,92%
RWE30-04-20190,50,52,32%
Societe Generale SA30-04-20192,22,26,02%
Bayer AG02-05-20192,82,83,02%
Deutsche Post AG02-05-20191,151,154,08%
Allianz SE06-05-2019884,41%
Deutsche Lufthansa AG08-05-20190,80,83,90%
Schneider Electric SE08-05-20190,192,20,28%
Air Liquide SA10-05-20192,652,652,44%
Boskalis Westminster10-05-2019113,91%
Koninklijke DSM NV10-05-20191,271,851,44%
Koninklijke Philips NV10-05-20190,80,82,16%
Peugeot SA10-05-20190,530,532,54%
Adidas AG13-05-20192,62,61,41%
Banco Santander SA13-05-20193,033,034,25%
E.ON13-05-20190,30,33,12%
Linde AG13-05-20193,93,92,18%
Sanofi13-05-20193,033,034,25%
SAP SE13-05-20191,41,41,37%
Vonovia13-05-20191,321,323,23%
ArcelorMittal15-05-20190,0850,0850,34%
BASF SE15-05-20193,16,23,79%
Cie Generale des Etablissement20-05-20193,553,553,32%
Credit Agricole SA20-05-20190,630,635,46%
Deutsche Boerse AG20-05-20192,452,452,06%
ProSiebenSat.120-05-20191,931,938,47%
Aegon NV21-05-20190,140,272,66%
Bayerische Motoren Werke AG21-05-2019445,02%
Deutsche Bank21-05-20190,110,111,06%
Fresenius Medical Care AG & Co21-05-20191,061,061,25%
Intesa Sanpaolo22-05-20190,080,2033,25%
Corbion NV24-05-20190,560,561,94%
BNP Paribas SA29-05-20193,023,025,76%
Deutsche Telekom AG10-06-20190,650,654,75%
Compagnie de Saint-Gobain12-06-20191,31,33,50%
Renault SA24-06-20193,553,554,82%
Morgan Stanley29-04-20198,68,64,85%
CRH29-04-20198,68,64,85%
Vinci SA29-04-20190,450,452,13%
Exxon Mobil Corp29-04-20190,450,452,13%
Beiersdorf AG30-04-20190,70,70,75%
Bouygues SA30-04-20191,71,74,51%
Groupe Danone30-04-20191,91,92,98%
Ross Stores30-04-20190,50,52,61%
Sirius XM30-04-20192,22,26,11%
Bayer AG02-05-20192,82,82,90%
Deutsche Post AG02-05-20191,151,154,01%
Allianz SE06-05-2019884,62%
SBA Communications08-05-20190,192,20,28%
Air Liquide SA10-05-20192,652,652,47%
Analog Devices10-05-2019114%
Cie Generale des Etablissement10-05-20191,271,851,51%
Cisco Systems10-05-20190,80,82,25%
PayPal10-05-20190,530,532,64%
Adidas AG13-05-20192,62,61,38%
Banco Santander SA13-05-20193,033,034,34%
E.ON13-05-20190,30,33,33%
Linde AG13-05-20193,93,92,20%
Safran13-05-20191,41,41,41%
Banco Santander SA13-05-20193,033,034,34%
Vodafone Group ADR13-05-20191,321,323,24%
BASF SE15-05-20193,16,23,81%
Cie Generale des Etablissement20-05-20193,553,553,32%
Credit Agricole SA20-05-20190,630,635,44%
Deutsche Boerse AG20-05-20192,452,452,16%
Procter & Gamble Co/The20-05-20191,931,938,23%
ABN AMRO Group NV21-05-20190,140,272,70%
Bayerische Motoren Werke AG21-05-2019445,06%
Deutsche Bank21-05-20190,110,111,19%
Fresenius Medical Care AG & Co21-05-20191,061,061,23%
Intesa Sanpaolo22-05-20190,080,2033,17%
Autodesk24-05-20190,560,562,06%
BNP Paribas SA29-05-20193,023,025,71%
Deutsche Telekom AG10-06-20190,650,654,86%
Compagnie de Saint-Gobain12-06-20191,31,33,38%
Regeneron Pharmaceuticals24-06-20193,553,554,76%
Deutsche Post AG29-04-20191,151,153,37%
Morgan Stanley29-04-20198,68,64,49%
Daimler29-04-20198,68,64,49%
Beiersdorf AG30-04-20190,70,70,72%
Bouygues SA30-04-20191,71,73,98%
Groupe Danone30-04-20191,91,92,94%
Ross Stores30-04-20190,50,52,52%
SBA Communications06-05-20190,192,20,26%
Linde AG08-05-20193,93,92,18%
BASF SE09-05-20193,19,23,59%
Anheuser-Busch InBev SA/NV09-05-2019114,17%
Banco Santander SA10-05-20193,035,994,71%
Citigroup Inc10-05-20191,271,851,49%
Coca-Cola Co/The10-05-20190,81,62,28%
Banco Santander SA10-05-20193,035,994,71%
Adidas AG13-05-20192,62,61,39%
Allianz SE13-05-2019884,20%
E.ON13-05-20190,30,33,24%
Vodafone Group ADR13-05-20191,322,443,35%
Beleggen bij LYNX: één platform, vele voordelen
  • Professioneel handelsplatform: snel, stabiel en betrouwbaar
  • Zeer lage tarieven
  • Beleg waar en wanneer u wilt met de LYNX Apps
  • Tips en educatie van professionele beleggingsexperts
  • Persoonlijke begeleiding van het LYNX service team
Award image
Beste Online Broker
volgens VergelijkBrokers.nl
2016 & 2017
Award image
Winnaar Gouden Stier
“Beste Online Broker”,
2013 & 2016
Award image
Beste Online Broker
volgens Beleggers Belangen
2009 t/m 2013 & 2018
Contact icon Bel gratis naar
0800 2030
Contact icon E-mail naar
info@lynx.nl
Contact icon Chat met een
LYNX medewerker
Contact icon WhatsApp via
06 31 27 27 27