Dividenduitkering aandelen

Mis nooit meer de dividenduitkering van uw favoriete aandeel

U wilt weten wanneer welk bedrijf dividend uitkeert en hoeveel dit dividend bedraagt?

Hieronder ziet u de dividendkalender 2019, deze geeft aan wanneer Nederlandse aandelen ex dividend gaan en hoeveel dit dividend bedraagt. Naast de ex-dividenddatum vindt u in de dividendkalender ook de datum van de betaalbaarstelling, het dividendrendement en ziet u hoeveel dividend per bedrijf wordt uitgekeerd.

Bent u op zoek naar de dividenduitkering van een specifiek aandeel? Bijvoorbeeld het aandeel Uniliver of Shell? Voer in de zoekbalk uw specifieke aandeel in.

Let op: dividenduitkeringen kunnen invloed hebben op de optieprijzen van de betreffende onderliggende waarde. Dit kan er zelfs voor zorgen dat uw opties vroegtijdig worden uitgeoefend. Hier vindt u een verdere uitleg.

Hier vindt u een duidelijke uitleg hoe u bij LYNX een keuze kunt maken hoe u uw dividend wilt ontvangen. Over het algemeen kunt u een keuze maken om uw dividend in cash of in aandelen te ontvangen.

Heeft u een vraag of opmerking over de getoonde openingstijden van de verschillende beurzen, de handelsmogelijkheden bij LYNX of over beleggen en handelen in het algemeen? Aarzel dan niet contact op te nemen met LYNX. Wij zijn bereikbaar per telefoon (gratis: 0800-2030), e-mail (info@lynx.nl) of chat (rechtsonder op uw scherm).

BedrijfsnaamEx-coupon datumVolgend dividendVerwachte dividendgroeiDividend rendement
INTL BUSINESS MACHINES CORP9-5-20191,644,864,65
PFIZER INC9-5-20190,365,493,44
ARCELORMITTAL9-5-20190,258,740,94
APPLE INC10-5-20190,799,181,66
EXXON MOBIL CORP10-5-20190,865,394,26
KONINKLIJKE DSM NV10-5-20191,534,082,33
CHEVRON CORP16-5-20191,194,953,91
3M CO16-5-20191,446,032,82
UNITED TECHNOLOGIES CORP16-5-20190,7354,552,35
VISA INC-CLASS A SHARES16-5-20190,2519,250,74
WALGREENS BOOTS ALLIANCE INC16-5-20190,448,552,97
ROYAL DUTCH SHELL PLC-A SHS16-5-20190,4182612,845,98
ESSILORLUXOTTICA23-5-20192,0415,052,10
JOHNSON & JOHNSON24-5-20190,966,922,75
GOLDMAN SACHS GROUP INC30-5-20190,857,721,77
NIKE INC -CL B31-5-20190,228,741,09
MCDONALD'S CORP3-6-20191,166,482,51
HOME DEPOT INC5-6-20191,3612,642,87
LINDE PLC6-6-20190,87532,782,02
TRAVELERS COS INC/THE7-6-20190,826,112,39
TELEFONICA SA12-6-20190,20,005,36
COCA-COLA CO/THE13-6-20190,42,493,44
MERCK & CO. INC.14-6-20190,553,742,67
UNITEDHEALTH GROUP INC14-6-20191,1215,871,81
WIRECARD AG19-6-20190,210,060,18
AMADEUS IT GROUP SA26-6-20190,6654,781,67
AMERICAN EXPRESS CO3-7-20190,399,251,50
CISCO SYSTEMS INC3-7-20190,3516,552,59
JPMORGAN CHASE & CO3-7-20190,826,153,46
WALT DISNEY CO/THE8-7-20190,884,451,62
IBERDROLA SA8-7-20190,25,444,64
VERIZON COMMUNICATIONS INC9-7-20190,60252,054,12
PROCTER & GAMBLE CO/THE18-7-20190,7463,712,84
CATERPILLAR INC19-7-20191,037,642,72
KONINKLIJKE KPN NV26-7-20190,045,984,29
BANCO SANTANDER SA29-7-20190,074,555,52
INTEL CORP6-8-20190,3155,332,37
UNILEVER NV-CVA8-8-20190,417,472,94
BOEING CO/THE8-8-20192,05513,662,22
RELX PLC8-8-2019132,812,60
ING GROEP NV9-8-20190,244,296,26
MICROSOFT CORP14-8-20190,467,721,63
ABN AMRO GROUP NV-CVA14-8-20190,650,007,20
HEINEKEN NV14-8-20190,657,191,76
NN GROUP NV19-8-20190,768,815,37
AEGON NV22-8-20190,156,696,88
WOLTERS KLUWER26-8-20190,376,621,66
DOWDUPONT INC29-8-20190,14-28,311,05
ASR NEDERLAND NV2-9-20190,65-7,414,64
CRH PLC5-9-20190,215,692,67
KONINKLIJKE AHOLD DELHAIZE N20-9-20190,49,632,97
ENI SPA23-9-20190,432,775,33
TOTAL SA27-9-20190,663,065,24
BANCO BILBAO VIZCAYA ARGENTA7-10-20190,1128,465,18
AKZO NOBEL N.V.25-10-20190,4-48,812,29
VINCI SA5-11-20190,88,773,13
ANHEUSER-BUSCH INBEV SA/NV12-11-20190,8-13,692,42
LVMH MOET HENNESSY LOUIS VUI3-12-20192,2512,801,88
ORANGE9-12-20190,34,554,82
ENEL SPA20-1-20200,1610,805,32
KERING20-1-2020421,912,12
SIEMENS AG-REG30-1-20203,94,213,99
THYSSENKRUPP AG3-2-20200,225,991,55
INFINEON TECHNOLOGIES AG28-2-20200,285,831,51
WALMART INC5-3-20200,541,882,18
UNIBAIL-RODAMCO-WESTFIELD25-3-20205,40,617,31
RANDSTAD NV2-4-20202,11-6,754,79
HENKEL AG & CO KGAA VORZUG3-4-20202,127,922,04
AIRBUS SE14-4-2020216,961,40
COVESTRO AG14-4-20202,43,654,73
VIVENDI15-4-20200,5510,061,93
BEIERSDORF AG17-4-20200,84,550,74
VOPAK22-4-20201,155,982,55
ASML HOLDING NV24-4-20202,425,991,23
L'OREAL24-4-20204,157,011,61
RWE AG24-4-20200,8-15,662,95
AALBERTS INDUSTRIES NV24-4-20200,8210,632,38
ASML HOLDING NV24-4-20202,425,991,23
BAYER AG-REG27-4-20202,94,014,82
INDUSTRIA DE DISENO TEXTIL27-4-20200,3613,272,52
BAYER AG-REG27-4-20202,94,014,82
MERCK KGAA27-4-20201,33,851,25
MUENCHENER RUECKVER AG-REG30-4-20209,65,514,37
BASF SE4-5-20203,33,134,80
CONTINENTAL AG4-5-2020510,063,41
DANONE5-5-202022,572,84
SANOFI5-5-20203,131,733,88
SCHNEIDER ELECTRIC SE6-5-20202,457,843,08
ADIDAS AG7-5-20203,722,251,53
ALLIANZ SE-REG7-5-20209,57,724,50
VOLKSWAGEN AG-PREF7-5-20205,5615,243,37
HEIDELBERGCEMENT AG7-5-20202,513,803,19
BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG8-5-20203,50,005,01
AXA SA8-5-20201,425,985,92
IMCD NV8-5-20200,916,091,16
FRESENIUS SE & CO KGAA11-5-20200,825,071,57
KONINKLIJKE PHILIPS NV11-5-20200,854,002,32
FRESENIUS SE & CO KGAA11-5-20200,825,071,57
DEUTSCHE LUFTHANSA-REG11-5-20200,84,004,13
VONOVIA SE13-5-20201,629,223,12
DEUTSCHE BOERSE AG14-5-20202,9510,442,35
DEUTSCHE POST AG-REG14-5-20201,24,173,93
E.ON SE14-5-20200,4618,564,38
DEUTSCHE TELEKOM AG-REG15-5-20200,754,55
SAP SE15-5-20201,66,691,45
FRESENIUS MEDICAL CARE AG &15-5-20201,269,721,61
INTESA SANPAOLO18-5-20200,225,749,02
ENGIE19-5-20200,87,722,86
DAIMLER AG-REGISTERED SHARES21-5-20203,05-4,296,02
DEUTSCHE BANK AG-REGISTERED22-5-20200,1210,891,49
AIR LIQUIDE SA25-5-20202,925,932,32
BNP PARIBAS26-5-20203,023,007,04
SAFRAN SA26-5-20202,2516,041,48
SOCIETE GENERALE SA27-5-20202,22,948,44
NOKIA OYJ28-5-20200,0613,803,92
Contact icon Bel gratis naar
0800 2030
Contact icon E-mail naar
info@lynx.nl
Contact icon Chat met een
LYNX medewerker
Contact icon WhatsApp via
06 31 27 27 27