Dividenduitkering aandelen

Mis nooit meer de dividenduitkering van uw favoriete aandeel

U wilt weten wanneer welk bedrijf dividend uitkeert en hoeveel dit dividend bedraagt?

Hieronder ziet u wanneer de Nederlandse aandelen ex dividend gaan en hoeveel dit dividend bedraagt. Naast de ex-dividenddatum vindt u ook de datum van de betaalbaarstelling, het dividendrendement en ziet u hoeveel dividend per bedrijf wordt uitgekeerd

Bent u op zoek naar de dividenduitkering van een specifiek aandeel? Bijvoorbeeld het aandeel Uniliver of Shell? Voer in de zoekbalk uw specifieke aandeel in.

Let op: dividenduitkeringen kunnen invloed hebben op de optieprijzen van de betreffende onderliggende waarde. Dit kan er zelfs voor zorgen dat uw opties vroegtijdig worden uitgeoefend. Hier vindt u een verdere uitleg.

Hier vindt u een duidelijke uitleg hoe u een keuze kunt maken hoe u uw dividend wilt ontvangen. Over het algemeen kunt u een keuze maken om uw dividend in cash of in aandelen te ontvangen.

BedrijfsnaamEx-coupon datumVolgend dividendDividend afgelopen 12 maandDividend rendement
Deutsche Bank08-05-20180,561,963,47%
IBM09-05-20181,5764,29%
Siemens09-05-20180,321,241,45%
Skyworks09-05-20180,31,12,07%
TripAdvisor09-05-20180,050,20,61%
Adidas AG10-05-20182,621,28%
Allianz SE10-05-201887,64,08%
Boeing Co/The10-05-20181,715,972,01%
Delta Air Lines Inc10-05-20180,3051,1172,29%
E.ON10-05-20180,30,213,34%
Peugeot SA10-05-20180,341,33,67%
Deutsche Boerse AG10-05-20180,341,33,67%
Dish Network10-05-20180,3881,6175,19%
Vodafone Group ADR10-05-20181,321,123,18%
Vonovia10-05-20180,522,052,37%
Apple Inc11-05-20180,652,521,57%
Banco Santander SA11-05-20183,032,964,63%
Amgen11-05-2018114,07%
Exxon Mobil Corp11-05-20180,823,084,20%
Cie Generale des Etablissement11-05-20181,271,781,48%
Banco Santander SA11-05-20183,032,964,63%
Banco Santander SA11-05-20183,032,964,58%
Banco Santander SA11-05-20183,032,964,58%
Kering14-05-2018421,25%
Amgen16-05-20181,324,773,04%
CA16-05-20180,2551,022,89%
3M17-05-20181,364,8852,66%
APERAM SA17-05-20180,3771,3193,64%
Chevron Corp17-05-20181,124,363,46%
Deutsche Boerse AG17-05-20182,452,352,13%
LVMH Moet Hennessy Louis Vuitt17-05-20180,411,321,18%
Credit Agricole SA17-05-20180,411,321,18%
Procter & Gamble Co/The17-05-20181,931,96,64%
Tesla17-05-20180,6252,4754,23%
Ulta Salon Cosmetics & Fragrance17-05-20180,72,762,25%
Fastenal17-05-20180,72,762,25%
Viacom CL B17-05-20180,210,7350,64%
Volkswagen Vz.17-05-20180,41,5752,50%
Deutsche Telekom AG18-05-20180,650,64,58%
Merck & Co.18-05-20180,3631,4491,57%
CRH18-05-20180,3631,4491,57%
Cognizant Technology Solutions21-05-20180,20,651,05%
Essilor International S.A.21-05-20181,53,031,31%
Siemens21-05-20180,320,961,32%
ABN AMRO Group NV22-05-20180,140,262,42%
Cie Generale des Etablissement22-05-20183,553,253,01%
Credit Agricole SA22-05-20180,630,64,73%
Engie22-05-20180,350,854,78%
Mylan NV22-05-20180,383,010,57%
Delta Air Lines Inc22-05-20180,383,010,57%
Applied Materials23-05-20180,20,41,46%
Expedia23-05-20180,31,181,06%
Norwegian Cruise Line23-05-20180,150,580,24%
Deutsche Lufthansa AG23-05-20180,150,580,24%
Air Liquide SA25-05-20182,652,62,46%
Deutsche Bank25-05-20180,110,190,96%
Johnson & Johnson25-05-20180,93,362,83%
T-Mobile US25-05-20180,311,081,79%
Expedia25-05-20180,311,081,79%
Exxon Mobil Corp25-05-20185,410,55,50%
Automatic Data Processing29-05-20180,560,562,07%
ProSiebenSat.129-05-20180,622,284,36%
Dollar Tree29-05-20180,622,284,36%
RWE29-05-20181,60,831,62%
Electronic Arts29-05-20181,60,831,63%
BNP Paribas SA30-05-20183,022,74,82%
CSX30-05-20180,220,821,38%
DowDuPont30-05-20180,381,682,28%
Goldman Sachs Group Inc/The30-05-20180,831,65%
Home Depot30-05-20181,033,72,16%
Mattel30-05-20180,421,472,92%
Sirius XM30-05-20182,22,25,15%
3M31-05-20180,81,096,41%
Bank of America Corp31-05-20180,120,4351,94%
Interactive Brokers Group Inc31-05-20180,10,40,51%
Maxim Integrated Products31-05-20181,013,92,45%
Netflix01-06-20180,20,761,20%
Deutsche Bank04-06-20181,041,572,69%
Renault SA04-06-20180,2250,7051,10%
Lam Research05-06-20181,11,91,30%
O Reilly Automotive05-06-20180,40,654,30%
SAP SE05-06-20180,522,82%
Analog Devices07-06-20180,481,832,08%
Automatic Data Processing07-06-20180,692,42,17%
General Motors Co07-06-20180,381,524,10%
Societe Generale SA07-06-20180,0750,31,53%
Eni07-06-20180,0750,31,53%
TOTAL SA07-06-20180,772,882,35%
Express Scripts 107-06-20180,772,882,35%
Visa07-06-20181,131,7695,74%
Compagnie de Saint-Gobain11-06-20181,31,262,89%
Time Warner Inc11-06-20180,622,484,76%
Starbucks13-06-20180,20,44,82%
Coca-Cola Co/The14-06-20180,391,53,69%
Gilead Sciences Inc14-06-20180,572,133,45%
McDonald's Corp14-06-20180,481,93,21%
Verizon14-06-20180,20,82,65%
Garmin Ltd15-06-20180,542,043,65%
United States Steel Corp15-06-20180,7531,26%
Broadcom18-06-20181,755,542,88%
General Electric Co18-06-20180,120,723,27%
Schlumberger Ltd19-06-20180,632,524,61%
Regeneron Pharmaceuticals21-06-20183,553,154,02%
Dentsply Sirona28-06-20180,0870,350,75%
Microsoft28-06-20180,220,852,25%
Ctripcom International28-06-20180,220,852,25%
Walt Disney28-06-20180,522,54%
Paccar29-06-20180,562,063,51%
Deutsche Post AG29-06-20180,562,063,51%
Comcast02-07-20180,190,6622,98%
American Express Co05-07-20180,351,371,39%
JPMorgan Chase & Co05-07-20180,562,681,97%
The Kraft Heinz06-07-20180,4032,0131,72%
AT&T Inc09-07-20180,51,986,19%
Iberdrola09-07-20180,1830,3174,96%
Intuit09-07-20180,391,510,81%
UnitedHealth09-07-20180,592,3484,83%
Walgreens Boots Alliance13-07-20180,841,621,65%
Caterpillar Inc19-07-20180,783,122,02%
Priceline19-07-20180,7172,7863,90%
Ford Motor Co20-07-20180,150,65,36%
American Express Co24-07-20180,230,264,98%
Fastenal25-07-20180,371,382,86%
Ford Motor Co26-07-20180,633,087,39%
Monster Beverage30-07-20180,2511,82%
Telefónica30-07-20180,622,362,28%
Hasbro31-07-20180,632,342,89%
Facebook01-08-20180,3871,4633,24%
Peugeot SA02-08-20180,341,323,82%
Discovery Communication02-08-20180,341,323,82%
Wal-Mart02-08-20180,421,563,06%
Citigroup Inc03-08-20180,321,281,76%
J.B. Hunt Transport Services, Inc.03-08-20180,240,940,78%
Charter Communication - A06-08-20180,240,674,99%
TripAdvisor07-08-20180,050,20,56%
eBay08-08-20180,3942,0085,07%
Skyworks08-08-20180,31,152,10%
Wells Fargo & Co08-08-20180,361,412,10%
Boeing Co/The09-08-20181,716,262%
Costco Wholesale09-08-20180,572,071,17%
Delta Air Lines Inc09-08-20180,3051,4232,31%
IBM09-08-20181,576,074,36%
Shire - ADR09-08-20180,0110,0430,65%
Vonovia09-08-20180,522,062,53%
American Airlines Group Inc10-08-20180,10,40,94%
Apple Inc10-08-20180,732,621,58%
Exxon Mobil Corp10-08-20180,823,134,04%
KLA-Tencor Corp.14-08-20180,752,522,72%
Orange15-08-20180,281,281,77%
Schneider Electric SE06-09-20180,8941,0461,08%
21st Century Fox A11-09-20180,180,360,95%
Engie20-09-20180,51,12,67%
Banco Bilbao Vizcaya04-10-20180,150,3854,38%
Lufthansa16-10-20181,651,70%
Lufthansa16-10-20181,651,70%
Adidas AG19-10-20181,942,53,35%
Inditex31-10-20180,1650,5352,01%
Cintas Corp.01-11-20181,621,620,89%
Vertex Pharma15-11-20180,692,452,87%
Anheuser-Busch InBev SA/NV23-11-20181,63,64,47%
Kering14-01-2019260,88%
Texas Instruments23-01-20190,150,150,65%
Essilor International S.A.23-01-20190,150,150,65%
Seagate Technology04-02-20193,73,73,21%
DowDuPont01-03-20192,072,073,88%
Activision28-03-20190,340,340,48%
American Airlines Group Inc01-04-20192,324,647,47%
Daimler01-04-20193,653,655,48%
Boskalis Westminster01-04-20190,320,321,54%
Continental AG04-04-20194,54,52,03%
Henkel11-04-20191,791,791,71%
Enel11-04-20190,2090,2091,50%
Fresenius Medical Care AG & Co12-04-20190,130,130,76%
Dish Network16-04-20190,170,235,45%
21st Century Fox B17-04-20190,650,651,58%
Cognizant Technology Solutions17-04-20191,051,052,54%
Airbus SE18-04-20191,51,51,55%
Citrix18-04-20190,0370,114,36%
Vinci SA18-04-20190,450,451,93%
Flow Traders18-04-20190,450,451,93%
Garmin Ltd18-04-20190,650,851,84%
Cisco Systems22-04-20190,630,633,22%
Airbus SE24-04-20190,470,472,86%
L'Oreal SA24-04-20193,553,551,76%
Akamai Technologies29-04-20191,41,40,84%
Deutsche Post AG29-04-20191,151,153,37%
Morgan Stanley29-04-20198,68,64,49%
Daimler29-04-20198,68,64,49%
Beiersdorf AG30-04-20190,70,70,72%
Bouygues SA30-04-20191,71,73,98%
Groupe Danone30-04-20191,91,92,94%
Ross Stores30-04-20190,50,52,52%
SBA Communications06-05-20190,192,20,26%
Linde AG08-05-20193,93,92,18%
BASF SE09-05-20193,19,23,59%
Anheuser-Busch InBev SA/NV09-05-2019114,17%
Banco Santander SA10-05-20193,035,994,71%
Citigroup Inc10-05-20191,271,851,49%
Coca-Cola Co/The10-05-20190,81,62,28%
Banco Santander SA10-05-20193,035,994,71%
Adidas AG13-05-20192,62,61,39%
Allianz SE13-05-2019884,20%
E.ON13-05-20190,30,33,24%
Vodafone Group ADR13-05-20191,322,443,35%

Heeft u nog vragen?

U kunt contact met ons opnemen per telefoon, chat, e-mail of WhatsApp. Wij zijn iedere werkdag bereikbaar van 8:00 tot 22:00 uur (vrijdag tot 18:00 uur). Onze ervaren servicemedewerkers helpen u graag.

Direct contact opnemen

Roger van Buuren
Roger van Buuren
Service Manager