Dividenduitkering aandelen

Mis nooit meer de dividenduitkering van uw favoriete aandeel

U wilt weten wanneer welk bedrijf dividend uitkeert en hoeveel dit dividend bedraagt?

Hieronder ziet u wanneer de Nederlandse aandelen ex dividend gaan en hoeveel dit dividend bedraagt. Naast de ex-dividenddatum vindt u ook de datum van de betaalbaarstelling, het dividendrendement en ziet u hoeveel dividend per bedrijf wordt uitgekeerd

Bent u op zoek naar de dividenduitkering van een specifiek aandeel? Bijvoorbeeld het aandeel Uniliver of Shell? Voer in de zoekbalk uw specifieke aandeel in.

Let op: dividenduitkeringen kunnen invloed hebben op de optieprijzen van de betreffende onderliggende waarde. Dit kan er zelfs voor zorgen dat uw opties vroegtijdig worden uitgeoefend. Hier vindt u een verdere uitleg.

Hier vindt u een duidelijke uitleg hoe u een keuze kunt maken hoe u uw dividend wilt ontvangen. Over het algemeen kunt u een keuze maken om uw dividend in cash of in aandelen te ontvangen.

BedrijfsnaamEx-coupon datumVolgend dividendVerwachte dividendgroeiDividend rendement
INTL BUSINESS MACHINES CORP9-5-20191,644,864,65
PFIZER INC9-5-20190,365,493,44
ARCELORMITTAL9-5-20190,258,740,94
APPLE INC10-5-20190,799,181,66
EXXON MOBIL CORP10-5-20190,865,394,26
KONINKLIJKE DSM NV10-5-20191,534,082,33
CHEVRON CORP16-5-20191,194,953,91
3M CO16-5-20191,446,032,82
UNITED TECHNOLOGIES CORP16-5-20190,7354,552,35
VISA INC-CLASS A SHARES16-5-20190,2519,250,74
WALGREENS BOOTS ALLIANCE INC16-5-20190,448,552,97
ROYAL DUTCH SHELL PLC-A SHS16-5-20190,4182612,845,98
ESSILORLUXOTTICA23-5-20192,0415,052,10
JOHNSON & JOHNSON24-5-20190,966,922,75
GOLDMAN SACHS GROUP INC30-5-20190,857,721,77
NIKE INC -CL B31-5-20190,228,741,09
MCDONALD'S CORP3-6-20191,166,482,51
HOME DEPOT INC5-6-20191,3612,642,87
LINDE PLC6-6-20190,87532,782,02
TRAVELERS COS INC/THE7-6-20190,826,112,39
TELEFONICA SA12-6-20190,20,005,36
COCA-COLA CO/THE13-6-20190,42,493,44
MERCK & CO. INC.14-6-20190,553,742,67
UNITEDHEALTH GROUP INC14-6-20191,1215,871,81
WIRECARD AG19-6-20190,210,060,18
AMADEUS IT GROUP SA26-6-20190,6654,781,67
AMERICAN EXPRESS CO3-7-20190,399,251,50
CISCO SYSTEMS INC3-7-20190,3516,552,59
JPMORGAN CHASE & CO3-7-20190,826,153,46
WALT DISNEY CO/THE8-7-20190,884,451,62
IBERDROLA SA8-7-20190,25,444,64
VERIZON COMMUNICATIONS INC9-7-20190,60252,054,12
PROCTER & GAMBLE CO/THE18-7-20190,7463,712,84
CATERPILLAR INC19-7-20191,037,642,72
KONINKLIJKE KPN NV26-7-20190,045,984,29
BANCO SANTANDER SA29-7-20190,074,555,52
INTEL CORP6-8-20190,3155,332,37
UNILEVER NV-CVA8-8-20190,417,472,94
BOEING CO/THE8-8-20192,05513,662,22
RELX PLC8-8-2019132,812,60
ING GROEP NV9-8-20190,244,296,26
MICROSOFT CORP14-8-20190,467,721,63
ABN AMRO GROUP NV-CVA14-8-20190,650,007,20
HEINEKEN NV14-8-20190,657,191,76
NN GROUP NV19-8-20190,768,815,37
AEGON NV22-8-20190,156,696,88
WOLTERS KLUWER26-8-20190,376,621,66
DOWDUPONT INC29-8-20190,14-28,311,05
ASR NEDERLAND NV2-9-20190,65-7,414,64
CRH PLC5-9-20190,215,692,67
KONINKLIJKE AHOLD DELHAIZE N20-9-20190,49,632,97
ENI SPA23-9-20190,432,775,33
TOTAL SA27-9-20190,663,065,24
BANCO BILBAO VIZCAYA ARGENTA7-10-20190,1128,465,18
AKZO NOBEL N.V.25-10-20190,4-48,812,29
VINCI SA5-11-20190,88,773,13
ANHEUSER-BUSCH INBEV SA/NV12-11-20190,8-13,692,42
LVMH MOET HENNESSY LOUIS VUI3-12-20192,2512,801,88
ORANGE9-12-20190,34,554,82
ENEL SPA20-1-20200,1610,805,32
KERING20-1-2020421,912,12
SIEMENS AG-REG30-1-20203,94,213,99
THYSSENKRUPP AG3-2-20200,225,991,55
INFINEON TECHNOLOGIES AG28-2-20200,285,831,51
WALMART INC5-3-20200,541,882,18
UNIBAIL-RODAMCO-WESTFIELD25-3-20205,40,617,31
RANDSTAD NV2-4-20202,11-6,754,79
HENKEL AG & CO KGAA VORZUG3-4-20202,127,922,04
AIRBUS SE14-4-2020216,961,40
COVESTRO AG14-4-20202,43,654,73
VIVENDI15-4-20200,5510,061,93
BEIERSDORF AG17-4-20200,84,550,74
VOPAK22-4-20201,155,982,55
ASML HOLDING NV24-4-20202,425,991,23
L'OREAL24-4-20204,157,011,61
RWE AG24-4-20200,8-15,662,95
AALBERTS INDUSTRIES NV24-4-20200,8210,632,38
ASML HOLDING NV24-4-20202,425,991,23
BAYER AG-REG27-4-20202,94,014,82
INDUSTRIA DE DISENO TEXTIL27-4-20200,3613,272,52
BAYER AG-REG27-4-20202,94,014,82
MERCK KGAA27-4-20201,33,851,25
MUENCHENER RUECKVER AG-REG30-4-20209,65,514,37
BASF SE4-5-20203,33,134,80
CONTINENTAL AG4-5-2020510,063,41
DANONE5-5-202022,572,84
SANOFI5-5-20203,131,733,88
SCHNEIDER ELECTRIC SE6-5-20202,457,843,08
ADIDAS AG7-5-20203,722,251,53
ALLIANZ SE-REG7-5-20209,57,724,50
VOLKSWAGEN AG-PREF7-5-20205,5615,243,37
HEIDELBERGCEMENT AG7-5-20202,513,803,19
BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG8-5-20203,50,005,01
AXA SA8-5-20201,425,985,92
IMCD NV8-5-20200,916,091,16
FRESENIUS SE & CO KGAA11-5-20200,825,071,57
KONINKLIJKE PHILIPS NV11-5-20200,854,002,32
FRESENIUS SE & CO KGAA11-5-20200,825,071,57
DEUTSCHE LUFTHANSA-REG11-5-20200,84,004,13
VONOVIA SE13-5-20201,629,223,12
DEUTSCHE BOERSE AG14-5-20202,9510,442,35
DEUTSCHE POST AG-REG14-5-20201,24,173,93
E.ON SE14-5-20200,4618,564,38
DEUTSCHE TELEKOM AG-REG15-5-20200,754,55
SAP SE15-5-20201,66,691,45
FRESENIUS MEDICAL CARE AG &15-5-20201,269,721,61
INTESA SANPAOLO18-5-20200,225,749,02
ENGIE19-5-20200,87,722,86
DAIMLER AG-REGISTERED SHARES21-5-20203,05-4,296,02
DEUTSCHE BANK AG-REGISTERED22-5-20200,1210,891,49
AIR LIQUIDE SA25-5-20202,925,932,32
BNP PARIBAS26-5-20203,023,007,04
SAFRAN SA26-5-20202,2516,041,48
SOCIETE GENERALE SA27-5-20202,22,948,44
NOKIA OYJ28-5-20200,0613,803,92

Heeft u nog vragen?

U kunt contact met ons opnemen per telefoon, chat, e-mail of WhatsApp. Wij zijn iedere werkdag bereikbaar van 8:00 tot 22:00 uur. Onze ervaren servicemedewerkers helpen u graag.

Direct contact opnemen

Roger van Buuren
Roger van Buuren
Service Manager