Dividenduitkering aandelen

Mis nooit meer de dividenduitkering van uw favoriete aandeel

U wilt weten wanneer welk bedrijf dividend uitkeert en hoeveel dit dividend bedraagt?

Hieronder ziet u wanneer de Nederlandse aandelen ex dividend gaan en hoeveel dit dividend bedraagt. Naast de ex-dividenddatum vindt u ook de datum van de betaalbaarstelling, het dividendrendement en ziet u hoeveel dividend per bedrijf wordt uitgekeerd

Bent u op zoek naar de dividenduitkering van een specifiek aandeel? Bijvoorbeeld het aandeel Uniliver of Shell? Voer in de zoekbalk uw specifieke aandeel in.

Let op: dividenduitkeringen kunnen invloed hebben op de optieprijzen van de betreffende onderliggende waarde. Dit kan er zelfs voor zorgen dat uw opties vroegtijdig worden uitgeoefend. Hier vindt u een verdere uitleg.

Hier vindt u een duidelijke uitleg hoe u een keuze kunt maken hoe u uw dividend wilt ontvangen. Over het algemeen kunt u een keuze maken om uw dividend in cash of in aandelen te ontvangen.

BedrijfsnaamEx-coupon datumVolgend dividendDividend afgelopen 12 maandDividend rendement
Morgan Stanley30-10-20170,250,651,97%
Wells Fargo & Co02-11-20170,391,532,86%
Unilever NV02-11-20170,3581,0372,91%
Citigroup Inc03-11-20170,320,81,73%
Vinci SA07-11-20170,692,11,66%
Royal Dutch Shell PLC08-11-20170,3951,6986,03%
ING Groep08-11-20170,240,666,04%
Delta Air Lines Inc09-11-20170,3050,9122,35%
International Business Machine09-11-20171,55,83,88%
Boeing Co/The09-11-20171,425,352,19%
Pfizer Inc09-11-20170,321,263,58%
United States Steel Corp09-11-20170,050,20,73%
American Airlines Group Inc10-11-20170,10,40,80%
Apple Inc10-11-20170,632,41,60%
Exxon Mobil Corp10-11-20170,773,043,67%
Anheuser-Busch InBev SA/NV14-11-20171,63,63,45%
Chevron Corp16-11-20171,084,323,69%
APERAM SA16-11-20170,3221,2342,87%
Johnson & Johnson27-11-20170,843,282,37%
Goldman Sachs Group Inc/The29-11-20170,752,81,24%
Time Warner Inc29-11-20170,4032,0131,62%
Bank of America Corp30-11-20170,120,3452,16%
Interactive Brokers Group Inc30-11-20170,10,40,75%
McDonald's Corp30-11-20171,013,763,07%
Coca-Cola Co/The30-11-20170,371,463,21%
Schlumberger Ltd05-12-20170,523,13%
LVMH Moet Hennessy Louis Vuitt05-12-20171,641,66%
General Motors Co07-12-20170,381,523,34%
Walt Disney Co/The08-12-20170,781,561,58%
Gilead Sciences Inc14-12-20170,522,032,71%
Garmin Ltd14-12-20170,512,043,57%
TOTAL SA19-12-20170,622,465,25%
General Electric Co22-12-20170,240,964,49%
JPMorgan Chase & Co04-01-20180,562,542,20%
American Express Co04-01-20180,351,311,47%
AT&T Inc09-01-20180,491,965,80%
Kering12-01-20183,14,61,17%
Caterpillar Inc18-01-20180,783,12,27%
Ford Motor Co18-01-20180,150,64,90%
Wereldhave NV22-01-20180,773,087,97%
BinckBank NV23-01-20180,030,222,76%
Procter & Gamble Co/The25-01-20180,692,7383,15%
Siemens AG31-01-20183,63,63,01%
Telekom Austria AG01-02-20180,150,150,65%
ABN AMRO Group NV14-02-20180,651,094,94%
Sligro Food Group NV22-03-20180,851,353,50%
Unibail-Rodamco SE26-03-20185,110,24,76%
Arcadis NV29-03-20180,430,430%
ASML Holding NV04-04-20181,21,20,78%
SBM Offshore NV12-04-20180,1970,1971,34%
Koninklijke KPN NV17-04-20180,0370,1043,54%
Wessanen17-04-20180,120,120,74%
Wolters Kluwer NV20-04-20180,20,81,93%
Bouygues SA23-04-20181,61,63,90%
Koninklijke Ahold Delhaize NV23-04-20180,570,573,51%
Akzo Nobel NV25-04-20180,561,842,36%
RELX NV25-04-20180,1320,4332,26%
Aalberts Industries NV25-04-20180,580,581,38%
Muenchener Rueckversicherungs-26-04-20188,68,60%
L'Oreal SA30-04-20183,33,31,73%
Koninklijke DSM NV30-04-20180,581,781,58%
Societe Generale SA01-05-20182,22,24,53%
Vivendi SA01-05-20180,40,41,95%
Beiersdorf AG01-05-20180,70,70,73%
Danone SA02-05-20181,71,72,42%
BE Semiconductor Industries NV02-05-20181,391,392,15%
Linde AG02-05-20183,73,71,96%
Allianz SE03-05-20187,67,63,80%
Bayer AG03-05-20182,72,72,41%
Continental AG03-05-20184,254,251,95%
Schneider Electric SE09-05-20182,042,042,76%
Deutsche Lufthansa AG09-05-20180,50,51,83%
Deutsche Boerse AG10-05-20182,352,352,56%
AXA SA10-05-20181,161,164,49%
Boskalis Westminster10-05-2018113,30%
Koninklijke Philips NV11-05-20180,80,82,26%
Fresenius Medical Care AG & Co11-05-20180,960,961,14%
Corbion NV11-05-20180,560,561,96%
Adidas AG11-05-2018221,04%
Bayerische Motoren Werke AG11-05-20183,53,54%
Refresco Group NV11-05-20180,380,381,92%
SAP SE14-05-20181,251,251,27%
Banco Santander SA14-05-20182,962,963,58%
Cie Generale des Etablissement14-05-20183,253,252,57%
Peugeot SA14-05-20180,480,482,36%
Deutsche Post AG17-05-20180,851,052,16%
Air Liquide SA18-05-20182,62,62,38%
Gemalto NV18-05-20180,50,51,43%
Aegon NV21-05-20180,130,265,10%
ASM International NV23-05-20180,70,71,24%
Credit Agricole SA24-05-20180,60,63,95%
Deutsche Telekom AG24-05-20180,60,63,85%
BNP Paribas SA25-05-20182,72,73,94%
Flow Traders25-05-20180,716,77%
BASF SE29-05-2018333,19%
NN Group NV04-06-20180,621,574,32%
Renault SA15-06-20183,153,153,70%
Carrefour SA18-06-20180,70,74,05%

Heeft u nog vragen?

U kunt contact met ons opnemen per telefoon, chat, e-mail of WhatsApp. Wij zijn iedere werkdag bereikbaar van 8:00 tot 22:00 uur (vrijdag tot 18:00 uur). Onze ervaren servicemedewerkers helpen u graag.

Direct contact opnemen

Roger van Buuren
Roger van Buuren
Service Manager