Dividenduitkering aandelen

Mis nooit meer de dividenduitkering van uw favoriete aandeel

U wilt weten wanneer welk bedrijf dividend uitkeert en hoeveel dit dividend bedraagt?

Hieronder ziet u wanneer de Nederlandse aandelen ex dividend gaan en hoeveel dit dividend bedraagt. Naast de ex-dividenddatum vindt u ook de datum van de betaalbaarstelling, het dividendrendement en ziet u hoeveel dividend per bedrijf wordt uitgekeerd

Bent u op zoek naar de dividenduitkering van een specifiek aandeel? Bijvoorbeeld het aandeel Uniliver of Shell? Voer in de zoekbalk uw specifieke aandeel in.

Let op: dividenduitkeringen kunnen invloed hebben op de optieprijzen van de betreffende onderliggende waarde. Dit kan er zelfs voor zorgen dat uw opties vroegtijdig worden uitgeoefend. Hier vindt u een verdere uitleg.

Hier vindt u een duidelijke uitleg hoe u een keuze kunt maken hoe u uw dividend wilt ontvangen. Over het algemeen kunt u een keuze maken om uw dividend in cash of in aandelen te ontvangen.

BedrijfsnaamEx-coupon datumVolgend dividendDividend afgelopen 12 maandDividend rendement
AT&T Inc09-01-20190,5126,74%
Iberdrola09-01-20190,1550,3264,34%
Intuit09-01-20190,471,640,94%
Verizon09-01-20190,6032,3734,23%
Kering15-01-20193,560,89%
Procter & Gamble Co/The17-01-20190,7172,8413,14%
Caterpillar Inc18-01-20190,863,282,64%
Enel18-01-20190,140,2515,37%
BinckBank NV22-01-20190,130,368,37%
Ford Motor Co29-01-20190,150,66,75%
Wereldhave NV29-01-20190,632,88,83%
Fastenal30-01-20190,41,542,94%
Morgan Stanley30-01-20190,31,12,86%
Texas Instruments30-01-20190,772,633,18%
Hasbro31-01-20190,632,462,89%
Interactive Brokers Group Inc31-01-20190,10,40,79%
McDonald's Corp31-01-20191,164,192,57%
Pfizer Inc31-01-20190,361,363,42%
Siemens31-01-20193,83,77,81%
Citigroup Inc01-02-20190,451,543,10%
ThyssenKrupp04-02-20190,150,150,94%
American Airlines Group Inc05-02-20190,10,41,27%
Qualcomm05-02-20190,622,434,35%
Xilinx05-02-20190,361,431,59%
Flow Traders06-02-20191,351,79,49%
Goldman Sachs Group Inc/The06-02-20190,83,151,81%
Intel06-02-20190,31,22,47%
Sirius XM06-02-20190,0120,0450,82%
Starbucks06-02-20190,361,322,27%
Boeing Co/The07-02-20192,0556,842,36%
Costco Wholesale07-02-20190,572,211,09%
Exxon Mobil Corp07-02-20190,823,234,60%
IBM07-02-20191,576,215,23%
J.B. Hunt Transport Services, Inc.07-02-20190,240,960,99%
Wells Fargo & Co07-02-20190,431,643,58%
Apple Inc08-02-20190,732,822,07%
ING Groep08-02-20190,430,676,78%
United States Steel Corp08-02-20190,050,20,96%
Paccar11-02-20190,321,092,16%
Schlumberger Ltd12-02-20190,524,84%
Royal Dutch Shell PLC13-02-20190,4121,5946,10%
Walgreens Boots Alliance13-02-20190,441,682,49%
3M14-02-20191,365,442,84%
Amgen14-02-20191,455,282,94%
Chevron Corp14-02-20191,124,484,02%
KLA-Tencor Corp.14-02-20190,753,593,24%
Symantec14-02-20190,0750,31,56%
United Technologies14-02-20190,7352,8352,68%
Visa14-02-20190,250,880,73%
Unilever NV15-02-20190,3871,523,36%
Cognizant Technology Solutions19-02-20190,20,81,25%
Applied Materials20-02-20190,20,72,37%
Microchip Technology Inc.20-02-20190,3631,4551,92%
Delta Air Lines Inc21-02-20190,351,312,96%
Marriott International21-02-20190,411,561,52%
NVIDIA21-02-20190,160,610,43%
Skyworks21-02-20190,381,42,20%
Tractor Supply22-02-20190,311,21,42%
General Electric Co25-02-20190,010,370,45%
Johnson & Johnson25-02-20190,93,542,83%
CSX27-02-20190,220,881,35%
DowDuPont27-02-20190,381,522,77%
Maxim Integrated Products27-02-20190,461,763,55%
Bank of America Corp28-02-20190,150,542,29%
Netease01-03-20190,231,670,38%
NIKE01-03-20190,220,821,16%
Randstad Holding NV01-03-20192,072,075,07%
Lam Research05-03-20191,13,83,14%
APERAM SA06-03-20190,3921,5696,29%
Citrix06-03-20190,350,351,33%
Automatic Data Processing07-03-20190,792,82,42%
General Motors Co07-03-20190,381,524,05%
Travelers Companies07-03-20190,773,032,56%
UnitedHealth07-03-20190,93,451,45%
Wal-Mart07-03-20190,542,082,28%
Analog Devices08-03-20190,481,922,18%
The Kraft Heinz08-03-20190,6252,55,43%
21st Century Fox A12-03-20190,180,360,74%
Expedia13-03-20190,321,241,13%
Home Depot13-03-20191,034,122,32%
Coca-Cola Co/The14-03-20190,391,563,31%
Garmin Ltd14-03-20190,532,13,20%
Gilead Sciences Inc14-03-20190,572,283,39%
Linde AG14-03-20190,8250,7192,39%
Merck & Co.14-03-20190,551,992,99%
Viacom CL B14-03-20190,20,82,68%
Ross Stores15-03-20190,2250,90,99%
Broadcom19-03-20192,657,94,27%
Seagate Technology19-03-20190,632,526,30%
TOTAL SA19-03-20190,642,525,43%
Sligro Food Group NV21-03-20190,61,153,37%
Activision28-03-20190,340,340,73%
Dentsply Sirona28-03-20190,0870,350,88%
Mondelez28-03-20190,260,962,47%
Western Digital28-03-20190,525,41%
Arcadis NV29-03-20190,470,474,23%
L'Oreal SA29-03-20193,553,551,82%
BE Semiconductor Industries NV01-04-20192,324,6412,40%
Daimler01-04-20193,653,657,41%
GrandVision NV01-04-20190,320,321,72%
Comcast02-04-20190,190,762,14%
ASML Holding NV03-04-20191,41,41,01%
American Express Co04-04-20190,391,481,58%
Continental AG04-04-20194,54,53,49%
JPMorgan Chase & Co04-04-20190,82,723,19%
Banco Bilbao Vizcaya05-04-20190,10,4844,02%
AT&T Inc09-04-20190,512,016,66%
Intuit09-04-20190,471,720,93%
Verizon09-04-20190,6032,3854,18%
Henkel11-04-20191,791,791,88%
SBM Offshore NV11-04-20190,2180,2181,53%
Wessanen12-04-20190,130,131,46%
PostNL NV16-04-20190,070,2411,24%
Aalberts Industries NV17-04-20190,650,652,27%
Airbus SE17-04-20191,51,51,67%
Koninklijke Vopak NV17-04-20191,051,052,42%
Koninklijke KPN NV18-04-20190,040,1134,83%
Koninklijke Ahold Delhaize NV22-04-20190,630,632,82%
RELX NV24-04-20190,140,4562,50%
Inditex26-04-20190,1650,542,33%
Vinci SA26-04-20190,752,513,44%
Wolters Kluwer NV26-04-20190,650,991,89%
Münchener Rück29-04-20198,68,64,49%
Vivendi SA29-04-20190,450,452,08%
Akzo Nobel NV30-04-20190,372,313,28%
Beiersdorf AG30-04-20190,70,70,80%
Bouygues SA30-04-20191,71,75,77%
Groupe Danone30-04-20191,91,93,08%
RWE30-04-20190,50,52,51%
Societe Generale SA30-04-20192,22,27,59%
Bayer AG02-05-20192,82,84,32%
Deutsche Post AG02-05-20191,151,154,63%
Allianz SE06-05-2019884,47%
Paychex07-05-20190,542,183,34%
Deutsche Lufthansa AG08-05-20190,80,84,01%
Schneider Electric SE08-05-20190,192,20,33%
Koninklijke DSM NV09-05-20190,772,042,04%
Air Liquide SA10-05-20192,652,652,59%
Boskalis Westminster10-05-2019114,53%
Koninklijke Philips NV10-05-20190,80,82,65%
Peugeot SA10-05-20190,530,532,60%
Adidas AG13-05-20192,62,61,32%
Banco Santander SA13-05-20193,033,034,16%
E.ON13-05-20190,30,33,31%
Sanofi13-05-20193,033,034,16%
SAP SE13-05-20191,41,41,59%
ArcelorMittal15-05-20190,0870,0870,46%
BASF SE15-05-20193,16,24,95%
ProSiebenSat.115-05-20191,931,9312,41%
Vonovia17-05-20191,441,323,47%
Aegon NV20-05-20190,140,286,46%
Cie Generale des Etablissement20-05-20193,553,554,02%
Credit Agricole SA20-05-20190,630,636,35%
Deutsche Boerse AG20-05-20192,452,452,27%
Bayerische Motoren Werke AG21-05-2019445,59%
Deutsche Bank21-05-20190,110,111,48%
Fresenius Medical Care AG & Co21-05-20191,061,061,79%
Intesa Sanpaolo22-05-20190,080,2034,04%
Corbion NV24-05-20190,560,562,28%
Engie24-05-20190,370,725,53%
Anheuser-Busch InBev SA/NV29-05-201922,84,43%
BNP Paribas SA29-05-20193,023,027,25%
Eni29-05-20190,420,825,95%
NN Group NV03-06-20190,661,74,71%
Orange03-06-20190,40,75,16%
Vodafone Group ADR06-06-20191,121,748,42%
Deutsche Telekom AG10-06-20190,650,654,41%
Compagnie de Saint-Gobain12-06-20191,31,34,54%
Telefónica17-06-20190,20,45,26%
Safran19-06-20191,61,61,52%
Renault SA24-06-20193,553,556,31%
Walt Disney05-07-20190,881,720,79%
Iberdrola08-07-20190,1510,3374,91%
Cintas Corp.07-11-20192,052,051,17%

Heeft u nog vragen?

U kunt contact met ons opnemen per telefoon, chat, e-mail of WhatsApp. Wij zijn iedere werkdag bereikbaar van 8:00 tot 22:00 uur. Onze ervaren servicemedewerkers helpen u graag.

Direct contact opnemen

Roger van Buuren
Roger van Buuren
Service Manager