Dividenduitkering aandelen

Mis nooit meer de dividenduitkering van uw favoriete aandeel

U wilt weten wanneer welk bedrijf dividend uitkeert en hoeveel dit dividend bedraagt?

Hieronder ziet u wanneer de Nederlandse aandelen ex dividend gaan en hoeveel dit dividend bedraagt. Naast de ex-dividenddatum vindt u ook de datum van de betaalbaarstelling, het dividendrendement en ziet u hoeveel dividend per bedrijf wordt uitgekeerd

Bent u op zoek naar de dividenduitkering van een specifiek aandeel? Bijvoorbeeld het aandeel Uniliver of Shell? Voer in de zoekbalk uw specifieke aandeel in.

Let op: dividenduitkeringen kunnen invloed hebben op de optieprijzen van de betreffende onderliggende waarde. Dit kan er zelfs voor zorgen dat uw opties vroegtijdig worden uitgeoefend. Hier vindt u een verdere uitleg.

Hier vindt u een duidelijke uitleg hoe u een keuze kunt maken hoe u uw dividend wilt ontvangen. Over het algemeen kunt u een keuze maken om uw dividend in cash of in aandelen te ontvangen.

BedrijfsnaamEx-coupon datumVolgend dividendDividend afgelopen 12 maandDividend rendement
Royal Dutch Shell PLC13-02-20190,4251,6476,38%
Amgen14-02-20191,455,282,92%
Visa14-02-20190,250,880,73%
Unilever NV15-02-20190,3871,523,33%
Applied Materials20-02-20190,20,72,05%
General Electric Co25-02-20190,010,370,44%
Johnson & Johnson25-02-20190,93,542,81%
Bank of America Corp28-02-20190,150,542,03%
NIKE01-03-20190,220,821,10%
Randstad Holding NV01-03-20192,072,074,84%
APERAM SA06-03-20190,3981,5775,97%
General Motors Co07-03-20190,381,523,94%
The Kraft Heinz08-03-20190,6252,55,35%
Coca-Cola Co/The14-03-20190,391,563,30%
Linde AG14-03-20190,8250,7232,36%
Merck & Co.14-03-20190,551,993,02%
TOTAL SA19-03-20190,642,525,38%
Sligro Food Group NV21-03-20190,61,153,39%
Arcadis NV29-03-20190,470,474,05%
L'Oreal SA29-03-20193,553,551,78%
BE Semiconductor Industries NV01-04-20192,324,6410,77%
Daimler01-04-20193,653,656,95%
GrandVision NV01-04-20190,320,321,64%
Continental AG04-04-20194,54,53,22%
JPMorgan Chase & Co04-04-20190,82,723,10%
AT&T Inc09-04-20190,512,016,66%
Verizon09-04-20190,6032,3854,28%
Henkel11-04-20191,791,792,13%
SBM Offshore NV11-04-20190,2210,2191,54%
Wessanen12-04-20190,130,131,44%
PostNL NV16-04-20190,070,2410,61%
Aalberts Industries NV17-04-20190,650,652,16%
Airbus SE17-04-20191,51,51,56%
Koninklijke Vopak NV17-04-20191,051,052,37%
Procter & Gamble Co/The17-04-20190,7172,8693,07%
Koninklijke Ahold Delhaize NV22-04-20190,630,632,70%
BinckBank NV23-04-20190,130,368,34%
RELX NV24-04-20190,140,4562,44%
Inditex26-04-20190,1650,542,24%
Vinci SA26-04-20190,752,513,27%
Wolters Kluwer NV26-04-20190,650,991,85%
Münchener Rück29-04-20198,68,64,41%
Vivendi SA29-04-20190,450,452,10%
Akzo Nobel NV30-04-20190,4211,093,48%
Beiersdorf AG30-04-20190,70,70,83%
Bouygues SA30-04-20191,71,75,50%
Groupe Danone30-04-20191,91,93,05%
RWE30-04-20190,50,52,37%
Societe Generale SA30-04-20192,22,27,67%
Deutsche Post AG02-05-20191,151,154,38%
Deutsche Lufthansa AG08-05-20190,80,83,62%
Schneider Electric SE08-05-20190,192,20,32%
Koninklijke DSM NV09-05-20190,772,041,91%
Air Liquide SA10-05-20192,652,652,52%
Boskalis Westminster10-05-2019114,31%
Koninklijke Philips NV10-05-20190,80,82,46%
Peugeot SA10-05-20190,530,532,43%
Adidas AG13-05-20192,62,61,28%
Banco Santander SA13-05-20193,033,034,14%
Sanofi13-05-20193,033,034,11%
SAP SE13-05-20191,41,41,52%
ArcelorMittal15-05-20190,0880,0880,45%
BASF SE15-05-20193,16,24,77%
ProSiebenSat.115-05-20191,931,9311,63%
Vonovia17-05-20191,441,323,33%
Aegon NV20-05-20190,140,286,16%
Cie Generale des Etablissement20-05-20193,553,553,73%
Credit Agricole SA20-05-20190,630,636,08%
Deutsche Boerse AG20-05-20192,452,452,14%
Deutsche Bank21-05-20190,110,111,36%
Fresenius Medical Care AG & Co21-05-20191,061,061,67%
Intesa Sanpaolo22-05-20190,080,2033,88%
Corbion NV24-05-20190,560,562,25%
Engie24-05-20190,370,725,32%
Anheuser-Busch InBev SA/NV29-05-201922,84,28%
BNP Paribas SA29-05-20193,023,027,03%
Eni29-05-20190,420,825,77%
NN Group NV03-06-20190,661,74,55%
Orange03-06-20190,40,75,18%
Vodafone Group ADR06-06-20191,121,749,02%
Deutsche Telekom AG10-06-20190,650,654,62%
Compagnie de Saint-Gobain12-06-20191,31,34,20%
Telefónica17-06-20190,20,45,19%
Safran19-06-20191,61,61,45%
Renault SA24-06-20193,553,555,82%
Iberdrola08-07-20190,1510,3374,77%
Enel24-07-20190,140,2865,40%

Heeft u nog vragen?

U kunt contact met ons opnemen per telefoon, chat, e-mail of WhatsApp. Wij zijn iedere werkdag bereikbaar van 8:00 tot 22:00 uur. Onze ervaren servicemedewerkers helpen u graag.

Direct contact opnemen

Roger van Buuren
Roger van Buuren
Service Manager