Dividenduitkering aandelen

Mis nooit meer de dividenduitkering van uw favoriete aandeel

U wilt weten wanneer welk bedrijf dividend uitkeert en hoeveel dit dividend bedraagt?

Hieronder ziet u wanneer de Nederlandse aandelen ex dividend gaan en hoeveel dit dividend bedraagt. Naast de ex-dividenddatum vindt u ook de datum van de betaalbaarstelling, het dividendrendement en ziet u hoeveel dividend per bedrijf wordt uitgekeerd

Bent u op zoek naar de dividenduitkering van een specifiek aandeel? Bijvoorbeeld het aandeel Uniliver of Shell? Voer in de zoekbalk uw specifieke aandeel in.

Let op: dividenduitkeringen kunnen invloed hebben op de optieprijzen van de betreffende onderliggende waarde. Dit kan er zelfs voor zorgen dat uw opties vroegtijdig worden uitgeoefend. Hier vindt u een verdere uitleg.

Hier vindt u een duidelijke uitleg hoe u een keuze kunt maken hoe u uw dividend wilt ontvangen. Over het algemeen kunt u een keuze maken om uw dividend in cash of in aandelen te ontvangen.

BedrijfsnaamEx-coupon datumVolgend dividendDividend afgelopen 12 maandDividend rendement
Sligro Food Group NV21-09-20180,551,13,17%
Eni24-09-20180,420,85,27%
TOTAL SA25-09-20180,642,484,61%
Dentsply Sirona27-09-20180,0870,350,91%
Mondelez27-09-20180,260,882,37%
Western Digital27-09-20180,523,30%
Paychex28-09-20180,562,122,98%
Comcast02-10-20180,190,6952,09%
American Express Co04-10-20180,391,41,30%
JPMorgan Chase & Co04-10-20180,82,242,72%
Koninklijke KPN NV05-10-20180,040,1135,16%
AT&T Inc09-10-20180,51,995,88%
Intuit09-10-20180,471,560,86%
Verizon09-10-20180,6032,364,43%
Engie10-10-20180,370,75,92%
Procter & Gamble Co/The18-10-20180,7172,8143,35%
Akzo Nobel NV19-10-20181,942,53,05%
Caterpillar Inc19-10-20180,863,22,22%
Ford Motor Co19-10-20180,150,66,13%
BinckBank NV23-10-20180,130,369,58%
Wereldhave NV23-10-20180,632,948,24%
Fastenal24-10-20180,41,462,72%
Morgan Stanley30-10-20180,31,052,43%
Texas Instruments30-10-20180,662,482,40%
Coca-Cola Co/The31-10-20180,391,543,36%
Hasbro31-10-20180,632,42,35%
Inditex31-10-20180,1650,5352%
Interactive Brokers Group Inc31-10-20180,10,40,70%
Bank of America Corp01-11-20180,120,511,56%
Cintas Corp.01-11-20181,621,620,77%
J.B. Hunt Transport Services, Inc.01-11-20180,240,950,81%
Citigroup Inc02-11-20180,451,412,43%
Vinci SA06-11-20180,752,453,06%
Royal Dutch Shell PLC07-11-20180,4061,5655,45%
Unilever NV07-11-20180,3871,4913,25%
ABN AMRO Group NV08-11-20180,651,4510,95%
Boeing Co/The08-11-20181,716,551,85%
IBM08-11-20181,576,144,15%
Pfizer Inc08-11-20180,341,343,10%
Sirius XM08-11-20180,0110,0440,64%
United States Steel Corp08-11-20180,050,20,69%
Wells Fargo & Co08-11-20180,431,63,15%
American Airlines Group Inc09-11-20180,10,40,92%
Apple Inc09-11-20180,732,721,41%
Exxon Mobil Corp09-11-20180,823,183,84%
Paccar09-11-20180,281,061,56%
Walgreens Boots Alliance09-11-20180,441,642,42%
CA14-11-20180,2551,022,32%
Expedia14-11-20180,321,220,96%
KLA-Tencor Corp.14-11-20180,752,682,88%
Skyworks14-11-20180,381,341,66%
Starbucks14-11-20180,361,262,53%
3M15-11-20181,365,2552,52%
APERAM SA15-11-20180,3831,4683,87%
Chevron Corp15-11-20181,124,443,71%
United Technologies15-11-20180,72,81,98%
Visa15-11-20180,210,8250,57%
Amgen16-11-20181,325,112,58%
Costco Wholesale16-11-20180,572,140,98%
Delta Air Lines Inc16-11-20180,351,2652,35%
Symantec16-11-20180,0750,31,44%
The Kraft Heinz16-11-20180,6252,54,38%
Tractor Supply16-11-20180,311,161,38%
Cognizant Technology Solutions20-11-20180,20,751,04%
Microchip Technology Inc.20-11-20180,3631,4531,76%
Applied Materials21-11-20180,20,62,02%
Marriott International21-11-20180,411,481,26%
Netease21-11-20180,231,940,43%
NVIDIA21-11-20180,150,60,23%
Vodafone Group ADR21-11-20180,521,7947,24%
Anheuser-Busch InBev SA/NV23-11-20181,63,64,66%
Johnson & Johnson26-11-20180,93,482,52%
Goldman Sachs Group Inc/The28-11-20180,83,11,36%
Maxim Integrated Products28-11-20180,461,663,10%
CSX29-11-20180,220,861,19%
DowDuPont29-11-20180,381,522,19%
Home Depot29-11-20181,033,981,94%
Analog Devices30-11-20180,481,892,04%
NIKE30-11-20180,20,81,01%
Ross Stores30-11-20180,2250,8350,93%
UnitedHealth30-11-20180,93,31,35%
Lam Research04-12-20181,13,22,83%
LVMH Moet Hennessy Louis Vuitt04-12-2018251,77%
Orange04-12-20180,30,655,10%
Qualcomm04-12-20180,622,383,37%
Schlumberger Ltd04-12-20180,523,23%
General Motors Co06-12-20180,381,524,31%
Wal-Mart06-12-20180,522,072,24%
Travelers Companies07-12-20180,772,982,30%
Automatic Data Processing13-12-20180,692,641,84%
Broadcom13-12-20181,7572,83%
Gilead Sciences Inc13-12-20180,572,233,02%
Viacom CL B13-12-20180,20,82,48%
Merck & Co.14-12-20180,481,922,69%
Seagate Technology18-12-20180,632,525,12%
Telefónica18-12-20180,20,45,86%
Safran19-12-20180,691,60,58%
General Electric Co24-12-20180,120,483,94%
Iberdrola09-01-20190,1860,3265,09%
Kering11-01-2019261,32%
Enel23-01-20190,1320,2515,78%
ThyssenKrupp23-01-20190,150,150,74%
Siemens04-02-20193,73,73,33%
Flow Traders06-02-20191,351,710,58%
ING Groep08-02-20190,430,675,84%
Randstad Holding NV01-03-20192,072,074,38%
Shire - ADR07-03-20191,0361,0620,69%
21st Century Fox A12-03-20190,180,360,82%
Sligro Food Group NV21-03-20190,61,153,16%
Eni26-03-20190,420,825,19%
Activision28-03-20190,340,340,43%
Arcadis NV29-03-20190,470,473,23%
L'Oreal SA29-03-20193,553,551,75%
BE Semiconductor Industries NV01-04-20192,324,6412,65%
Daimler01-04-20193,653,656,43%
GrandVision NV01-04-20190,320,321,54%
ASML Holding NV03-04-20191,41,40,87%
Continental AG04-04-20194,54,52,87%
Henkel11-04-20191,791,791,73%
SBM Offshore NV11-04-20190,2130,2131,35%
Wessanen12-04-20190,130,131,27%
PostNL NV16-04-20190,070,247,43%
Aalberts Industries NV17-04-20190,650,651,76%
Airbus SE17-04-20191,51,51,42%
Koninklijke Vopak NV17-04-20191,051,052,45%
Koninklijke Ahold Delhaize NV22-04-20190,630,633,26%
RELX NV24-04-20190,140,4562,63%
Wolters Kluwer NV26-04-20190,650,991,91%
Münchener Rück29-04-20198,68,64,55%
Vivendi SA29-04-20190,450,452,02%
Beiersdorf AG30-04-20190,70,70,72%
Bouygues SA30-04-20191,71,74,59%
Groupe Danone30-04-20191,91,92,88%
RWE30-04-20190,50,52,37%
Societe Generale SA30-04-20192,22,25,83%
Bayer AG02-05-20192,82,83,67%
Deutsche Post AG02-05-20191,151,153,64%
Allianz SE06-05-2019884,16%
Deutsche Lufthansa AG08-05-20190,80,83,45%
Schneider Electric SE08-05-20190,192,20,28%
Koninklijke DSM NV09-05-20190,772,041,66%
Air Liquide SA10-05-20192,652,652,41%
Boskalis Westminster10-05-2019113,58%
Koninklijke Philips NV10-05-20190,80,82,07%
Peugeot SA10-05-20190,530,532,17%
Adidas AG13-05-20192,62,61,25%
Banco Santander SA13-05-20193,033,034,10%
E.ON13-05-20190,30,33,40%
Linde AG13-05-20193,93,92,19%
Sanofi13-05-20193,033,034,10%
SAP SE13-05-20191,41,41,36%
Vonovia13-05-20191,321,323,17%
ArcelorMittal15-05-20190,0850,0850,32%
BASF SE15-05-20193,16,23,82%
ProSiebenSat.115-05-20191,931,938,82%
Aegon NV20-05-20190,140,285,01%
Cie Generale des Etablissement20-05-20193,553,553,34%
Credit Agricole SA20-05-20190,630,634,93%
Deutsche Boerse AG20-05-20192,452,452,13%
Bayerische Motoren Werke AG21-05-2019444,71%
Deutsche Bank21-05-20190,110,111,05%
Fresenius Medical Care AG & Co21-05-20191,061,061,23%
Intesa Sanpaolo22-05-20190,080,2033,33%
Corbion NV24-05-20190,560,561,99%
BNP Paribas SA29-05-20193,023,025,56%
NN Group NV03-06-20190,661,74,34%
Deutsche Telekom AG10-06-20190,650,654,69%
Compagnie de Saint-Gobain12-06-20191,31,33,43%
Renault SA24-06-20193,553,554,67%
Walt Disney05-07-20190,841,680,77%

Heeft u nog vragen?

U kunt contact met ons opnemen per telefoon, chat, e-mail of WhatsApp. Wij zijn iedere werkdag bereikbaar van 8:00 tot 22:00 uur. Onze ervaren servicemedewerkers helpen u graag.

Direct contact opnemen

Roger van Buuren
Roger van Buuren
Service Manager