Dividenduitkering aandelen

Mis nooit meer de dividenduitkering van uw favoriete aandeel

U wilt weten wanneer welk bedrijf dividend uitkeert en hoeveel dit dividend bedraagt?

Hieronder ziet u wanneer de Nederlandse aandelen ex dividend gaan en hoeveel dit dividend bedraagt. Naast de ex-dividenddatum vindt u ook de datum van de betaalbaarstelling, het dividendrendement en ziet u hoeveel dividend per bedrijf wordt uitgekeerd

Bent u op zoek naar de dividenduitkering van een specifiek aandeel? Bijvoorbeeld het aandeel Uniliver of Shell? Voer in de zoekbalk uw specifieke aandeel in.

Let op: dividenduitkeringen kunnen invloed hebben op de optieprijzen van de betreffende onderliggende waarde. Dit kan er zelfs voor zorgen dat uw opties vroegtijdig worden uitgeoefend. Hier vindt u een verdere uitleg.

Hier vindt u een duidelijke uitleg hoe u een keuze kunt maken hoe u uw dividend wilt ontvangen. Over het algemeen kunt u een keuze maken om uw dividend in cash of in aandelen te ontvangen.

BedrijfsnaamEx-coupon datumVolgend dividendDividend afgelopen 12 maandDividend rendement
Broadcom19-06-20181,755,542,72%
Schlumberger Ltd19-06-20180,632,524,72%
Regeneron Pharmaceuticals21-06-20183,553,154,30%
Dentsply Sirona28-06-20180,0870,350,79%
Microsoft28-06-20180,220,852,12%
Credit Agricole SA28-06-20180,220,852,12%
Walt Disney28-06-20180,522,56%
Fiserv28-06-20180,522,56%
Paccar29-06-20180,562,063,19%
Deutsche Bank29-06-20180,562,063,19%
Comcast02-07-20180,190,6622,82%
American Express Co05-07-20180,351,371,42%
JPMorgan Chase & Co05-07-20180,562,682,14%
AT&T Inc09-07-20180,51,986,32%
Iberdrola09-07-20180,1830,3174,97%
Intuit09-07-20180,391,510,77%
UnitedHealth09-07-20180,592,3484,79%
Walgreens Boots Alliance13-07-20180,841,621,60%
Caterpillar Inc19-07-20180,863,122,53%
Priceline19-07-20180,7172,7863,71%
Ford Motor Co20-07-20180,150,65,23%
Enel23-07-20180,1320,1958,38%
American Airlines Group Inc24-07-20180,230,264,91%
Fastenal25-07-20180,371,382,98%
Facebook26-07-20180,633,087,60%
DowDuPont30-07-20180,382,062,32%
Monster Beverage30-07-20180,2512,08%
Telefónica30-07-20180,622,362,26%
Hasbro31-07-20180,632,342,78%
Maxim Integrated Products31-07-20181,013,972,53%
Siemens01-08-20180,321,281,32%
Essilor International S.A.01-08-20180,3871,4633,27%
Bank of America Corp02-08-20180,120,481,69%
Peugeot SA02-08-20180,341,323,76%
Deutsche Boerse AG02-08-20180,341,323,75%
Wal-Mart02-08-20180,421,563,16%
Citigroup Inc03-08-20180,321,281,94%
J.B. Hunt Transport Services, Inc.03-08-20180,240,940,77%
Celgene06-08-20180,240,675,37%
Dish Network08-08-20180,41,5985,30%
Skyworks08-08-20180,361,152,85%
Wells Fargo & Co08-08-20180,361,412,21%
Boeing Co/The09-08-20181,716,262,08%
Costco Wholesale09-08-20180,572,071,09%
Delta Air Lines Inc09-08-20180,3051,222,36%
IBM09-08-20181,576,074,52%
Shire - ADR09-08-20180,0110,0430,63%
TripAdvisor09-08-20180,050,20,58%
Vonovia09-08-20180,522,062,47%
American Airlines Group Inc10-08-20180,10,41%
Apple Inc10-08-20180,732,621,62%
Exxon Mobil Corp10-08-20180,823,134,09%
KLA-Tencor Corp.14-08-20180,752,522,88%
Orange15-08-20180,281,031,82%
3M16-08-20181,365,072,81%
Amgen16-08-20181,324,942,85%
APERAM SA16-08-20180,3861,4154,23%
Chevron Corp16-08-20181,124,43,64%
Tesla16-08-20180,6252,53,92%
eBay16-08-20180,6252,53,92%
Ulta Salon Cosmetics & Fragrance16-08-20180,72,82,27%
Expedia16-08-20180,72,82,27%
Viacom CL B16-08-20180,210,780,64%
Volkswagen Vz.16-08-20180,41,62,38%
Societe Generale SA17-08-20180,0750,31,46%
E.ON17-08-20180,0750,31,46%
T-Mobile US17-08-20180,311,121,63%
Enel17-08-20180,311,121,63%
Merck & Co.20-08-20180,3631,4511,56%
Corbion NV20-08-20180,3631,4511,56%
Cognizant Technology Solutions21-08-20180,20,71,03%
Applied Materials22-08-20180,20,51,71%
CA22-08-20180,2551,022,85%
Expedia22-08-20180,31,20,98%
LVMH Moet Hennessy Louis Vuitt22-08-20180,411,41,27%
Continental AG22-08-20180,411,41,27%
Norwegian Cruise Line22-08-20180,150,590,25%
Mylan NV23-08-20180,232,160,38%
CSX23-08-20180,232,160,37%
Johnson & Johnson27-08-20180,93,422,94%
Deutsche Post AG28-08-20180,622,334,31%
Goldman Sachs Group Inc/The29-08-20180,83,051,44%
Home Depot29-08-20181,033,842,10%
Mattel29-08-20180,421,562,86%
CSX30-08-20180,220,841,37%
Interactive Brokers Group Inc31-08-20180,10,40,63%
Netflix31-08-20180,20,781,17%
Ctripcom International31-08-20180,20,781,17%
SAP SE31-08-20180,523,06%
General Motors Co06-09-20180,381,523,73%
Renault SA06-09-20180,2250,771,06%
Schneider Electric SE06-09-20180,8941,0461,11%
Analog Devices07-09-20180,481,861,98%
TOTAL SA07-09-20180,772,932,50%
Engie07-09-20180,772,932,50%
21st Century Fox A11-09-20180,180,360,75%
Lam Research11-09-20181,12,552,57%
Automatic Data Processing13-09-20180,692,522,01%
Garmin Ltd13-09-20180,532,063,56%
Gilead Sciences Inc13-09-20180,572,183,23%
United States Steel Corp13-09-20180,93,151,43%
Verizon13-09-20180,20,82,66%
Coca-Cola Co/The14-09-20180,391,523,59%
McDonald's Corp14-09-20180,481,913,14%
General Electric Co17-09-20180,120,63,73%
Broadcom18-09-20181,756,272,75%
Schlumberger Ltd18-09-20180,672,524,76%
DowDuPont20-09-20180,51,12,48%
Time Warner Inc25-09-20180,642,484,95%
Engie15-10-20180,350,75,33%
Lufthansa16-10-20181,651,78%
Lufthansa16-10-20181,651,78%
Adidas AG19-10-20181,942,53,37%
Inditex31-10-20180,1650,5351,83%
Cintas Corp.01-11-20181,621,620,87%
Vertex Pharma15-11-20180,692,452,97%
Visa21-11-20180,521,8226,70%
Anheuser-Busch InBev SA/NV23-11-20181,63,64,28%
O Reilly Automotive04-12-20180,40,654,51%
Starbucks18-12-20180,20,45,41%
RWE19-12-20180,691,60,71%
Kering11-01-2019261,26%
Texas Instruments23-01-20190,150,150,72%
Electronic Arts23-01-20190,150,150,72%
Seagate Technology04-02-20193,73,73,25%
3M27-02-20190,81,457,18%
Deutsche Telekom AG01-03-20192,072,074,07%
Activision28-03-20190,340,340,46%
Airbus SE29-03-20190,470,473%
L'Oreal SA29-03-20193,553,551,71%
Amazon01-04-20192,324,649,88%
Daimler01-04-20193,653,656,48%
BNP Paribas SA01-04-20190,320,321,60%
Akamai Technologies03-04-20191,41,40,83%
Continental AG04-04-20194,54,52,22%
Henkel11-04-20191,791,791,68%
Dollar Tree11-04-20190,2140,2141,64%
Fastenal12-04-20190,130,130,74%
Deutsche Lufthansa AG16-04-20190,170,235,18%
21st Century Fox B17-04-20190,650,651,63%
Airbus SE17-04-20191,51,51,53%
Citigroup Inc17-04-20191,051,052,66%
Cintas Corp.18-04-20190,0370,114,59%
Flow Traders18-04-20190,650,851,77%
Chevron Corp22-04-20190,630,633,12%
Morgan Stanley29-04-20198,68,64,85%
CRH29-04-20198,68,64,85%
Vinci SA29-04-20190,450,452,13%
Exxon Mobil Corp29-04-20190,450,452,13%
Beiersdorf AG30-04-20190,70,70,75%
Bouygues SA30-04-20191,71,74,51%
Groupe Danone30-04-20191,91,92,98%
Ross Stores30-04-20190,50,52,61%
Sirius XM30-04-20192,22,26,11%
Bayer AG02-05-20192,82,82,90%
Deutsche Post AG02-05-20191,151,154,01%
Allianz SE06-05-2019884,62%
SBA Communications08-05-20190,192,20,28%
Air Liquide SA10-05-20192,652,652,47%
Analog Devices10-05-2019114%
Cie Generale des Etablissement10-05-20191,271,851,51%
Cisco Systems10-05-20190,80,82,25%
PayPal10-05-20190,530,532,64%
Adidas AG13-05-20192,62,61,38%
Banco Santander SA13-05-20193,033,034,34%
E.ON13-05-20190,30,33,33%
Linde AG13-05-20193,93,92,20%
Safran13-05-20191,41,41,41%
Banco Santander SA13-05-20193,033,034,34%
Vodafone Group ADR13-05-20191,321,323,24%
BASF SE15-05-20193,16,23,81%
Cie Generale des Etablissement20-05-20193,553,553,32%
Credit Agricole SA20-05-20190,630,635,44%
Deutsche Boerse AG20-05-20192,452,452,16%
Procter & Gamble Co/The20-05-20191,931,938,23%
ABN AMRO Group NV21-05-20190,140,272,70%
Bayerische Motoren Werke AG21-05-2019445,06%
Deutsche Bank21-05-20190,110,111,19%
Fresenius Medical Care AG & Co21-05-20191,061,061,23%
Intesa Sanpaolo22-05-20190,080,2033,17%
Autodesk24-05-20190,560,562,06%
BNP Paribas SA29-05-20193,023,025,71%
Deutsche Telekom AG10-06-20190,650,654,86%
Compagnie de Saint-Gobain12-06-20191,31,33,38%
Regeneron Pharmaceuticals24-06-20193,553,554,76%
Deutsche Post AG29-04-20191,151,153,37%
Morgan Stanley29-04-20198,68,64,49%
Daimler29-04-20198,68,64,49%
Beiersdorf AG30-04-20190,70,70,72%
Bouygues SA30-04-20191,71,73,98%
Groupe Danone30-04-20191,91,92,94%
Ross Stores30-04-20190,50,52,52%
SBA Communications06-05-20190,192,20,26%
Linde AG08-05-20193,93,92,18%
BASF SE09-05-20193,19,23,59%
Anheuser-Busch InBev SA/NV09-05-2019114,17%
Banco Santander SA10-05-20193,035,994,71%
Citigroup Inc10-05-20191,271,851,49%
Coca-Cola Co/The10-05-20190,81,62,28%
Banco Santander SA10-05-20193,035,994,71%
Adidas AG13-05-20192,62,61,39%
Allianz SE13-05-2019884,20%
E.ON13-05-20190,30,33,24%
Vodafone Group ADR13-05-20191,322,443,35%

Heeft u nog vragen?

U kunt contact met ons opnemen per telefoon, chat, e-mail of WhatsApp. Wij zijn iedere werkdag bereikbaar van 8:00 tot 22:00 uur. Onze ervaren servicemedewerkers helpen u graag.

Direct contact opnemen

Roger van Buuren
Roger van Buuren
Service Manager